Akıllı telefon üreticilerinden Samsung Galaxy S serisi kapsamında yazılım güncellemelerini sürdürmekte. Marka Galaxy S20 Fe modeline yönelik olarak yeni yazılım güncellemesine yer verdi.

Eylül ayı güncellemelerine devam eden Samsung markasının son dönemde gayet başarılı bir güncelleme grafiği çizdiği biliniyor. Marka son olarak Galaxy S20 FE akıllı telefonuna yönelik olarak yazılım güncellemesi yayınlamış durumda.

Yeni nesil akıllı telefonları için güvenlik odaklı Eylül ayı güncellemesinin dağıtımına devam eden Samsung markası Eylül güncellemesini S20 FE modeline ulaştırmış durumda. Böylece S20 FE kullanıcıları güncellemeyi uygulayarak telefonlarını güven içerisinde kullanmaya devam edebiliyor.

Samsung’un Galaxy S20 FE modeli için yayınlanan güncelleme ilk olarak Rusya’da dağıtılmaya başlandı. Güncelleme G780FXXUADVI1 sürüm numarası ile kendisini gösterdi. Güncellemenin cihazınıza ulaşması biraz zaman alabilir.

S20 FE Fiyatı ve Özellikleri

S20 FE akıllı telefonu ülkemizde de satılmakta olan cihazlardan biridir. Akıllı telefonun ekranı 6.5 inç büyüklüğündedir ve Full HD+ çözünürlüğü bulunan Super AMOLED panel yapısına sahiptir. Ürünün paneli 120 Hz yenileme hızı için destek sağlamaktadır. Hem Snapdragon 965 hem de Exynos 990 versiyonalrı ile satılmakta olan akıllı telefonun arka kısmında üçlü kamera yapısı yer almaktadır. Cihazın fiyatı şu an ülkemizde en düşük 10.000 TL seviyesinde gözükmektedir. Son zamanlarda akıllı telefon fiyatlarının enflasyon nedeniyle yükseldiği bilinmekte olup S20 FE modelinin de bundan nasibini aldığı söylenebilir.

S10 Serisine de Güncelleme Geldi

Samsung markasının güncelleme yayınladığı tek model S20 FE değil. Aynı zamanda Galaxy S10 serisinden akıllı telefonlar için de Eylül ayı güvenlik güncellemesi çıktı ve söz konusu güncelleme Avrupa’da pek çok ülkede dağıtıma sunulmuş durumda. Güncellemeler kademeli olarak devam etmekte olup, güncellemenin cihazınıza ulaşıp ulaşmadığının kontrolünü sağlayabilmek adına Ayarlar menüsünü kullanabilirsiniz.

(Visited 7 times, 1 visits today)