Samsung’un Galaxy S22 Plus isimli akıllı telefonunun satışları epey başarılı ilerliyor. İşte S22 Plus satışlarına ilişkin detaylar…

Samsung markası tarafından piyasaya sürülen amiral gemisi akılı telefon modeli Galaxy S22 Plus’ın tabiri caizse yok sattığı tespit edildi. Samsung da bunun şerefine 250 Dolarlık bir indirim uyguladı.

Ocak ayında S22 ailesini piyasaya süren Samsung ,ardından Şubat ayı içerisinde de Galaxy S22 Plus akıllı telefonunu çıkarmıştı fakat bu telefon istendiği gibi bir satış başarısı sergileyememişti. Bu sefer de rüzgar adeta tersten esmeye başladı ve telefonun satışlarında ani bir yükseliş dalgası yaşanıyor.

Amazon’da en çok satanlar listesinde kendisine yer bulan Galaxy S22 Plus akıllı telefonu normalde 1000 Dolar bandında satılmakta idi ve Samsung tarafından uygulanan yeni 250 Dolarlık indirimle beraber telefon şu an 750 Dolar seviyesinden satın alınabiliyor. Bu da telefonun indirimden sonra daha da fazla satılacağını gösteriyor. Fakat bu indirimin ülkemiz için geçerli olmadığını belirtmek gerekiyor. Ülkemizde pahalı olan ve fiyatı daha da artan S22 Plus şu an 21.000 TL gibi fiyatlardan alıcı bekliyor ve 20.000 TL’nin altına düşmemesine kesin gözüyle bakılıyor.

Galaxy S22 Plus Özelliklerini Hatırlayalım:

Samsung’un S22 Plus telefonunda Full HD+ çözünürlüğü bulunmakta olan 6.6 inç büyüklüğünde ekran yer alıyor. AMOLED bir panel yapısı bulanmakta olan akıllı telefon Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip ve aynı zamanda Exynos 2200 yonga seti bulunan bir başka versiyonu da bulunuyor. Telefonda 45 Watt kablolu hızlı şarj destekli 4500 mAh batarya yer alırken 15 Watt kablosuz şarj desteği de bulunuyor. Kamera tarafında 40 MP’lik selfie kamerası bulunmakta olan ürünün arka bölümünde ise 50 MP ana kamera mevcut ve ona 12 MP ultra geniş açılı kamera ile 10 MP telefoto kamerası eşlik etmektedir.

(Visited 7 times, 1 visits today)