Teknoloji şirketlerinden Oppo, A77 4G akıllı telefonunu piyasaya sürmek için düğmeye bastı. Ürün uygun fiyatı ile dikkat çekmeye geliyor.

Telefon üreticilerinden Oppo çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Oppo markası, A77 4G telefonunu piyasaya sürmek istiyor ve telefon üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. A77 4G modeli, adı üzerinde 4G ağını destekleyecek bir model olacak. Bütçe dostu olması beklenen akıllı telefonun uygun fiyattan geleceğine dair gelişmeler bulunmakta.

Ürünün sahip olduğu başlıca özellikler belirlendi. Buna göre Oppo A77 4G telefonunun 6.56 inç büyüklüğünde 60 HZ tarama hızı bulunmakta olan LCD panele sahip Full HD+ çözünürlüklü ekranı bulunuyor. Üründe işlemci olarak Helio G35  kullanılmakta. 128 GB’a kadar dahili depolama alanı ve 8 GB’a kadar RAM sunacak olan akıllı telefon modelinde hafıza kartı desteği de yer alacaktır.

A77 4G akıllı telefonunun arka bölümünde çift kamera yer alacak. Telefonun ana kamerası 50 MP çözünürlük sunmakta olup buna 2 MP derinlik sensörü de eşlik edecek. Telefonun ön bölümünde çentik üzerine 8 MP kamera yerleştirilmiş. Telefonun kamera performansı bakımından standart bir deneyim sunmayı hedeflediğinin altını çimek gerekiyor.

Ürün mavi, turuncu olarak iki farklı renk seçeneğine sahip. Telefonda parmak izi tarayıcısı da bulunmakta olup yana monte edilmiş olarak sunulmaktadır. Ürün 5G ağları desteklememektedir ancak rekabet ettiği fiyat seviyesinde bunun fazla önemi de bulunmamaktadır. Oppo daha önce A77 modelinin 5G sürümünü piyasaya sürmüştü. Söz konusu model A77 5G ismiyle çıkmıştı. A77 4G’nin bu bağlamda daha uygun fiyatlardan gelmesine kesin gözüyle bakıyoruz.

33 Watt hızlı şarj desteği bulunmakta olan 5000 mAh bataryası olan akıllı telefonunu başlangıç fiyatının 200 Dolar olduğu belirlenmiş durumda. Bu bağlamda A77 4G modelinin uygun fiyatlı seçeneklerden biri olarak piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

(Visited 1 times, 1 visits today)