Honor şirketinin X40 GT modeliyle ilgili tanıtım tarihi belirlenmiş durumda. Ürüne dair ayrıntılar belli oldu. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Teknoloji markalarından Honor, Huawei’nin elinden çıkarılarak bağımsız bir hale getirildikten sonra akıllı telefon alanında ağırlığını daha fazla göstermeye başlamıştı. Şirket 2022 yılında her segmentten modelle kullanıcıların karşısına çıktı. Bu sefer de Honor X40 GT akıllı telefonunu piyasaya sürüyor.

Honor X40 GT akıllı telefonunun oyun odaklı bir cihaz olacağı öğrenilirken, cihazın ne zaman tanıtılacağı da ortaya çıktı. Buna göre cihaz 13 Ekim günü Çin’de resmen tanıtılacak. Bu bağlamda ürün yalnızca birkaç gün sonra kendisini gösterecek. Düzenlenecek olan bir etkinlik kapsamında tanıtılacak olan X40 GT modelinin küresel pazarlara gelme ihtimali de bulunmakta.

2022 itibariyle her segmentten akıllı telefonlar ile kullanıcıyı karşılayan Honor markasının yeni telefonunda yeşil renklerin hakim olduğunu ve yuvarlak kamera tasarımıyla sunulduğunu ifade temek gerekiyor. Yonga seti olarak Snapdragon 888 kullanılması beklenen akıllı telefonda Areno 660 grafik birimine yer veriliyor.

Snapdragon 8888 yonga setinin 5 nm mimarisin sahip olduğunu, 2.84 GHz ARM Cortex-X1 (Kryo 680), üç 2.42 GHz ARM Cortex-A78 ve dört 1.8 GHz ARM Cortex-A55 çekirdeklerinin olduğunu belirtmek gerekiyor. Akıllı telefonun 5G bağlantı desteği bulunuyor ve böylece ileriye dönük telefon modellerinden biri olarak kendisini gösteriyor.

Telefonun arka kısmında kenar kısımları yeşil çizgilerle donatılmış siyah bir şerit kullanılıyor. 120 Hz veya 144 Hz yenileme hızı sunmakta olan panelle geleceği öğrenilen akıllı telefon delikli bir ön panel tasarımına sahip olacak. Cihazın arka kısmında üçlü kamera platformu bulunacak.

66Watt hızlı şarj desteği sunacak olan akıllı telefonun nasıl bir satış performansı sergileyeceği hususunda fiyatı en önemli kıstas olacağa benziyor. Konuyla ilgili olarak aşağıdaki yorum kısmından görüşlerinizi iletmeyi ihmal etmeyiniz.

(Visited 2 times, 1 visits today)