Teknoloji şirketlerinden Honor, Çin menşeine sahip olan kuruluşlardandır ve çalışmalarına tam gaz devam etmektedir. Marka Mobil Dünya Kongresi kapsamında Band 7 isimli akıllı bilekliğini resmen tanıttı. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

MWC 2023 etkinliği bir süredir epey heyecanla beklenmekteydi ve etkinlik İspanya’nın Barcelona ketinde resmen başlamış durumda. Etkinlik kapsamında pek çok teknoloji şirketi tarafından yıl içerisinde duyurulması planlanan ürünlerin duyurusu gerçekleştirilmiş durumda ve etkinlikte Honor markasının da oldukça aktif rol aldığını belirtmek gerekiyor.

Honor tarafından yeni Band 7 isimli akıllı bileklik modelinin tanıtımı resmen gerçekleştirildi ve böylece ürün küresel çapta duyurulmuş oldu. Uzun süredir merakla beklenen akıllı bilekliğe ilişkin olarak detaylar belirlendi. Peki ürün ne gibi özellikler ile kendisini gösterdi?

Honor Band 7 Bilekliğinin Özellikleri ve Fiyatı

Honor Band 7 isimli akıllı bileklik modeli 1.47 inç büyüklüğünde olan OLED panel ekranı bulunmaktadır ve bu ekran 282 piksel yoğunluğu sunabilmektedir. 2.D kavisli cam yapısı ile korunmakta olan akıllı bileklik modelinde Sp02 sensörlere yer verilmiştir. Akıllı bileklik 2 haftaya kadar kullanım süresi sunmakta olan pile sahiptir. İyileştirilmiş kalp atış hızı sensörleri de bulunan akıllı bileklik modeli 96 eğitim moduna sahiptir. Cihazın 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır. 18 gram ağırlığı bulunmakta olan üründeki batarya 180 mAh kapasiteye sahiptir.

Bilekliğin fiyatına değinecek olursak; Honor Band 7 cihazı fiyatı 59.90 Euro olarak belirlenmiş durumda olup düz bir hesap yaptığımız zaman kur karşılığı 1200 Türk Lirasına tekabül etmektedir ancak elbette Türkiye’de satışa sunulduğunda bu fiyatın çok daha üzerinden alıcı bekleyeceği tahmin edilmektedir.

Bilekliğin renk seçenekleri

Band 7 bilekliğinin gece siyahı, sedir mavisi, gül pembesi şeklinde üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ürüne ilişkin görüşlerinizi iletmek için hemen aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

(Visited 4 times, 1 visits today)