Bağımsızlığının ikinci yılını kutlayan Honor markası katlanabilir telefonlar üzerinde de çalışmalar sergiliyor ve bu bağlamda Honor Magic Vs isimli ürününün tanıtımını gerçekleştirmiş durumda.

Yeni Honor Magic VS akıllı telefonu Honor tarafından resmen tanıtıldı. Katlanabilir bir yapısı bulunan akıllı telefon modeli 21 : 9 en boy oranına sahip olup ekran gövde oranının ise %90 olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu bağlamda cihazın ekran gövde oranı bakımından son derece iddialı olduğunu belirtmek mümkün. 120 HZ AMOLED paneli bulunan ürün Full HD+ çözünürlük destekleyen harici ekrana sahip. Öte yandan 7.9 inç büyüklüğünde Full HD+ 90 Hz OLED katlanabilir iç ekranı bulunuyor.

Ağırlığı 261 Gram olarak ölçülen Magic VS telefonu katlandığı zaman 12.9 mm inceliğinde oluyor. Endüstrinin en hafif katlanabilir telefonu olan Magic VS cihazı simetrik ve katlanabilir bir yapı sunuyor. Mavi ışığın zararlarını azaltabilmek için dinamik karartma fonksiyonu bulunan üründe gece ekranı bulunuyor ve her iki ekranın da titremesini azaltabilmek için 1920 PWM karartma teknolojisi kullanıyor. Cihazın Magic-Pen kalem girişi 2 ms’ye kadar düşük bir gecikmeyle desteklenmekte olup, ürün bunun yanında AI özellikli Honor Image Engine kullanıyor.

Yonga Seti ve Diğer Özellikler

Yonga seti olarak Snapdragon 8+ Gen1 ile çalışmakta olan telefon modeli RAM olarak ise 12 GB RAM sunmaktadır. 54MP IMX800 Ana Kameraya, makro opsiyonlu 50MP Ultra Geniş kameraya ve 8MP 3X Optik Zoom kameraya sahip olan ürün 5000 mAh bataryaya sahiptir. Sınıfındaki mevcut telefonlardaki en büyük pile sahip model olarak öne çıkmaktadır. 46 dakikada tamamen şarj olabilen akıllı telefon modelinin fiyatı ise 1000 Dolar olarak belirlendi. 1000 Dolardan başlayan fiyatlarla alınabilecek olan ürün bu bağlamda fiyat performans konusunda beklentilerin daha üzerine çıkmayı başarıyor. Bu yüzden stoklarının kısa bir süre içerisinde tükenmesi bekleniyor.

(Visited 12 times, 1 visits today)