HyperX Cloud Alpha Blackout Edition modeli piyasaya sürüldü. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Oyunculara yönelik kulaklık modelleri günümüzde büyük ilgi görüyor. HyperX markası da bu hususta en popüler olan şirketlerden biri ve şimdi yeni bir hamlede bulundu.

HyperX Cloud Alpha Blackout Edition piyasaya sürüldü. Ürün sahip olduğu özelliklerle dikkat çekecek cinsten. HyperX çift odacık teknolojisine sahip olan kulaklık modeli 50mm sürücülere sahiptir ve basların orta ve yüksek tonlardan çalışmasına imkan tanır. Birinci sınıf HyperX imzalı hafızalı köpüğe sahip olan kulaklık, esnek suni deri ile genişletilen kafa bandına, dayanıklı hafif alüminyum çerçeve tasarımına sahiptir.

Dahili mikrofonu bulunan kulaklık, aynı zamanda konsol oyuncularına doğrudan konsol üzerinden ses seviyesini ayarlama imkanı sağlamaktadır. Doğru oyun sesini bulabilmek için başarılı bir ton aralığı bulunan ürün, HyperX çift odacık teknolojisinin sağladığı avantajlardan yararlanmaktadır.

Ürünle ilgili açıklama yapan NyperX EMEA işletme müdürü Bianca Walter, Cloud Alpha modelinin HyperX’in çift odacıklı teknolojisini kullanan ilk kulaklığı olduğunu, yeni sürümü sunmaktan dolayı da bu bağlamda heyecan duyduklarını belirtti.

Cloud Alpha Blackout sürümü PC ve oyun konsolları için gereken desteği sağlamasının yanı sıra sanal gerçeklik sistemleriyle çoklu platform uyumluluğu da bulunmaktadır. Net ve mükemmel ses kalitesine odaklanmakta olan ürünün Discord ve TeamSpeakTM sertifikaları da bulunmaktadır. Böylece oyuncular arası iletişim için başarılı bir şekilde kullanılabilir.

Frekans yanıtı aralığı 13 Hz – 27 kHz olan kulaklık 65 empedans değerine sahiptir. Konfor bakımından iddialı olan ürünü uzun süre boyunca kulak ağrısı çekmeden kullanabilme imkanınız bulunmaktadır. Ürünün mikrofonu ise çift yönlüdür ve gürültü önleme özelliğine sahiptir. Bu bağlamda temiz iletişim konusunda da iddialı bir modeldir. Ürünün nasıl bir satış performansı sergileyeceği merak ediliyor.

(Visited 33 times, 1 visits today)