Akıllı telefon kategorisinde ünlü markalardan biri haline gelen Infinix tarafından yeni akıllı telefon modellerinin tanıtımı gerçekleştirilmiş durumda. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Son zamanlarda ismi sıklıkla duyulmaya başlanan Infinix markası, ülkemiz pazarında da dikkatleri üzerine çeken kuruluşlardan biri haline geldi. Şimdi de Note 12 ve Note 12 Pro telefonları üzerinde çalışmalar sergilemekte olup, şirket iki akıllı telefon modelinin de tanıtımını gerçekleştirmiş durumda. Böylece akıllı telefonlara dair ayrıntılar belli oldu.

Infinix Note 12 ve Note 12 Pro akıllı telefonlarının fiyatları da belirlenmiş durumda olup, Note 12 akıllı telefonunun fiyatı 190 Dolar, Note 12 Pro modelinin fiyatı ise 210 Dolar olarak belirlendi. Böylece Pro versiyonun biraz daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz.  Ancak ürünler birkaç değişiklik dışında genel olarak aynı özelliklere sahip. Her iki akıllı telefonun ekranı da 2400 x 1080 p ekran çözünürlüğüne sahip olup cihazda 6.7 inç büyüklüğünde ekran yer almaktadır.

Dimensity 810 yonga setinden beslenmekte olan akıllı telefonlarda Mali G57 MC grafik birimi yer almaktadır. Ana model olan Note 12, 6 GB RAM kullanmakta iken Pro versiyonda ise 8 GB RAM yer almaktadır. Akıllı telefon 64 GB ve 128 GB depolama alanı seçenekleri sunmakta ve bu alan harici hafıza kartı ile 2 TB’a kadar artırılabilmektedir.

Standart modelin arka bölümünde 50 MP çözünürlüğünde, f1.6 diyafram açıklığında kamera bulunmakta olup ona 2 MP derinlik sensörü ve AI lens eşlik etmektedir. Pro model ise f1.7 diyafram açıklığı bulunan 108 MP arka kamera kullanıyor ve ana arka kameraya 2 MP derinlik sensörü ile 2 MP makro kamera eşlik ediyor. Her iki akıllı telefonda da ön kısımda 16 Megapiksellik f/2.0 diyafram açıklığında olan selfie kamerası bulunuyor.

Akıllı telefonlar 5000 mAh batarya ile gelmekte. Cihazlar Çin ve Hindistan pazarı için piyasaya sürülüyor. Ürünlerin nasıl bir satış performansı ortaya koyacağı hususu merak ediliyor.

(Visited 5 times, 1 visits today)