Video oyunu dünyasında sevilen orta çağ oyunlarından biri olan Kingdom Come: Deliverance için büyük çaplı bir indirim gerçekleştirildi. İşte detaylar…

Günümüzde video oyunu kategorisinde çok sayıda farklı türde oyun yer almakta olup, Kingdom Come: Deliverance ise daha gerçekçi, orta çağ simülasyonu havasında oyunları sevenler için adeta biçilmiş kaftan. Orta çağda bir demircinin oğlu olarak oynadığınız oyunda ülkeniz şiddetli bir iş savaşın eşiğindedir ve bu süreçte sizin başınıza gelen olaylar konu edinmektedir.

Orta çağ Macaristan’ında geçen oyunda belli bir hikaye örgüsü vardır ve oyun hem gerçekçi grafiklere, hem de gerçekçi bir oynanış sistemine sahiptir. Bu oyunu diğer pek çok savaş oyunundan ayıran en önemli özellik oyunda yönettiğiniz ana karakterin yetenekli bir savaşçı değil sıradan bir kişi olmasıdır.

Steam üzerindeki normal fiyatı 61,00 TL olan Kingdom Come: Deliverance Royal Edition paketi, %66 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece paketin yeni fiyatı 20,74 TL oldu. Uygulanan indirim 22 Kasım akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, Kingdom Come: Deliverance Royal Edition paketinin içerisinde hem Kingdom Come: Deliverance oyununun kendisi, hem de oyun için çıkan tüm DLC içerikleri yer alıyor. Bu bağlamda oyuncuları dolu dolu bir deneyim bekliyor. Eğer yalnızca oyunun kendisini satın almak isterseniz yine indirimden yararlanabiliyor ve 17 TL’den oyunun kendisini de satın alabiliyorsunuz.

Devasa ve gerçekçi bir açık dünyaya sahip olan Kingdom Come: Deliverance içerisinde çeşitli etkinlikler yapabileceğiniz yerler bulunmakta. Aynı zamanda karakter gelişim sistemi bulunuyor ve bu da oyunun zorlayıcı bir dövüş sisteminin bulunmasından dolayı son derece önemli. Aynı zamanda oyun seçenekli bir hikaye sistemine sahip yani seçmiş olduğunuz diyaloglara göre hikaye de şekilleniyor. Bu bağlamda oynanması gereken oyunlardan biri olarak dikkat çekiyor.

(Visited 45 times, 1 visits today)