Video oyunu dünyasında dikkat çeken yapımlardan biri olan Kingdom Come: Deliverance hakkında Steam platformunda büyük bir indirim fırsatı sunulmuş durumda. Normal fiyatı 61 TL olan oyun sadece 15,25 TL oldu. İşte tüm detaylar…

Zaman zaman kaliteli video oyunlarında meydana gelen büyük çaplı indirimlerden sizleri haberdar etmeye çalışıyoruz ve bu sefer de Kingdom Come: Deliverance ile ilgili olarak uygulanan büyük indirim fırsatından bahsedeceğiz.

Steam üzerindeki normal fiyatı 61,00 TL olan Kingdom Come: Deliverance Royal Edition hakkında büyük bir indirim fırsatı sunuldu. %75 oranında indirime giren video oyununun yeni fiyatı sadece 15,25 TL oldu. Hikaye ve grafiksel anlamda oldukça sürükleyici bir video oyunu olduğu bilinen Kingdom Come: Deliverance bu bağlamda şu an sadece 15 TL ödenerek satın alınabilir bir hale geldi. Uygulanan indirim fırsatının 9 Mart 2023 günü akşamına kadar geçerliliğini koruyacağı belirlendi. Hazır oyun  bu kadar uygun bir fiyata inmişken kaçırmamanızı öneririz.

Kingdom Come: Deliverance Hakkında

Macar Kralı Sigismund’un verdiği emirle Kıpçak ordusunun Bohemya’nın ana gümüş madenlerinin yer aldığı Skalitz’i yağmalamasıyla başlayan video oyununda bu yağmalamada halkın çoğunun katledildiği ve hayatta kalmayı başaranların Skalitz kalesine sığındıkları bir ortam mevcuttur ve bu kaleye sığınanlardan birisi olmak isteyen Henry bunun için geç kalmıştır. Kumanlardan bir at çalarak Talmberg’e doğru yardım çağırabilmek için at koşturan Henry, yaralı olarak buraya varır ve Talmberg Lordu Divish’e sığınır. Skalitz Lord Radzig ise Kumanların kuşatması altındadır. Sör Radzig sonrasında Kumanlardan kaçar ve hayatta kalanları alarak Rattay’a doğru hareket eder. Henry’e Talmberg’de kalması bildirilsede o ailesini gömebilmek için Skalitz’e geri dönmek maksadıyla kaçar. Henry Skalitz’de haydutlar tarafından saldırıya uğrar ve ağır yaralı olarak kurtulur. Ardından bir süre tedavi gördükten sonra Sör Radzig Kobyla’nın emri altındaki bir asker olur ve hikaye böylece şekillenerek devam eder.

(Visited 21 times, 1 visits today)