Mafia serisinin üç oyunu Steam üzerinde büyük bir indirim aldı. Böylece son derece cazip fiyatlardan satılmaya başlandı.

Video oyunu dünyasında sevilen oyun serilerinden biri olan Mafia için şu ana kadar üç ana oyun piyasaya sürüldü. Bunlar Mafia 1, Mafia II ve Mafia III olup, üç oyun da Mafia Trilogy paketi kapsamında Steam üzerinde oldukça cazip fiyatlardan satılmaya başlandı.

Steam üzerinde normal fiyatı 374,00 TL olan Mafia Trilogy paketi için %50 oranında indirim gerçekleştirildi. Böylece paketin yeni fiyatı 187,00 TL oldu. Uygulanan indirim 22 Kasım akşamına kadar geçerliliğini sürdürmekte olup, böylece paketi avantajlı fiyattan satın alabiliyorsunuz.

Mafia Trilogy paketinin içerisinde Mafia Definitive Edition , Mafia II Definitive Edition ve Mafia III Definitive Edition oyunları yer alıyor. Mevzu bahis oyunlar Mafia serisinin orijinal oyunlarının yeni sürümleri olup, uzun süredir Mafia oynamayan veya ilk kez şimdi oynayacak olan oyuncular için güzel bir deneyim sunacaktır. İndirim 22 Kasım akşamına kadar geçerli olacak.

Mafia: Definitive Edition

Mafia serisine en baştan başlayacaklar için önerdiğimiz oyunda Tommy Angelo karakterini yönetiyorsunuz. Sıradan bir hayata sahip olup sonrasında istemeden de olsa suç dünyasına dahil oluyor ve mafya alemindeki yeni bir üye oluyor. Salieri ailesine katılan karakterimiz bu kapsamda çeşitli görevleri yerine getiriyor.

Mafia II: Definitive Edition

Suçun adeta altın çağında bir gangsterin hayatını konu edinen oyunda Vito Scaletta karakterini yönetiyoruz. Babasının borçlarını ödeyebilmek için mafya ailesine katılan oyunda yakın arkadaşı Joe ile beraber çeşitli görevlerini yerine getiren Vito için zamanla işler oldukça karmaşık bir hale bürünecektir.

Mafia III: Definitive Edition

Lincoln Clay karakterini yönettiğimiz oyunda, siyahi mafyanın İtalyan mafyası tarafından ihanete uğrayıp öldürülmesi sonrasındaki olaylar konu ediniliyor. Mafia serisinin hali hazırdaki son oyunu olan Mafia III, diğer iki oyuna nazaran biraz daha sönük kalsada yine de denenmesi gereken oyunlardan biri.

(Visited 32 times, 1 visits today)