Euro Truck Simulator serisiyle ilgili olarak oyuncuların memnun olacağı bir gelişme yaşandı. Euro Truck Simulator 2 oyunu Steam üzerinde büyük bir indirim aldı.

Video oyunu kategorisinde önemli bir yere sahip olan Euro Truck Simulator 2, özellikle ülkemizde çok tutulan bir oyundur. Oyun için çıkan çok sayıda DLC ve güncelleme ile popülaritesini hala korumakta olup, şimdi yeni bir indirim haberi ile daha gündemde. Euro Truck Simulator 2 oyunu Steam üzerinde 39,00 TL’den satılmaktayken %75 oranında büyük bir indirim aldı ve böylece yeni fiyatı 9,75 TL oldu. Uygulanan indirim 8 Kasım akşamına kadar devam edecek olup, Euro Truck Simulator Steam sayfasına girerek oyuna sahip olabilirsiniz.

Oyunu satın alabilmek için Steam hesabınız yok ise ilk olarak Steam hesabı açmakla işe başlayın. Steam uygulamasını indirip, hesabınızla uygulamaya giriş yapmanızın ardından arama çubuğuna Euro Truck Simulator 2 yazarak oyunun Steam sayfasını açtıktan sonra Sepete Ekle butonuna tıklayın ve satın alma işlemlerini tamamlayın. Ardından oyun hesabınızın kütüphanesine dahil edilecek ve böylece indirmeye başlamak için uygun hale gelecektir.

Euro Truck Simulator 2 Hakkında

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan tır simülasyon oyunu olan Euro Truck Simulator 2, genel olarak ortalama özelliklere sahip bilgisayarlarda oynamak için gayet uygun bir oyundur. Oyun içerisinde çeşitli taşımacılık görevlerini yerine getiriyor, sahip olduğunuz tırı kendi zevkinize göre özelleştiriyorsunuz. Özelleştirme seçenekleri bakımından son derece zengin olan oyunda gerçek tır sürüş keyfine yakın bir deneyim elde edebilmek mümkün oluyor.

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynayabilmek için minimum 4 GB RAM, çift çekirdekli 2.4 GHz hıza sahip işlemci, GTS 450 grafik kartı veya seviyesinde dahili grafik yongası, 7 GB depolama alanı ve en az Windows 7 işletim sistemi gerekmektedir. Eğer bu güce sahip bir bilgisayarınız var ise Euro Truck Simulator 2 oyununu indirip şans vermenizi şiddetle tavsiye ederiz.

(Visited 34 times, 1 visits today)