Zaman zaman sizlerle büyük çaplı video oyunu indirimlerini paylaşıyoruz. Bu sefer de Metro Simulator için uygulanan büyük indirimden bahsedeceğiz. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Özellikle büyük şehirlerde yaygın olarak kullanılan metro araçları, insanların bir yerden bir yere pratik bir şekilde ulaşmasına imkan tanıyor. Ucuz ve güvenli bir ulaşım olarak kabul edilen metrolar sahip oldukları uzun ve karmaşık yapıyla da merak uyandırıyor. Pek çok kişi özellikle de metronun nasıl sürüldüğünü merak ediyor. İşte Metro Simulator oyunu, bu bağlamda oyuncuya güzel bir sanal deneyim sunuyor.

Steam üzerinde büyük bir indirim alan Metro Simutalor, önceden 39,99 TL fiyat etiketine sahipken şu an %80 indirimli olarak 7,99 TL’den satılıyor. Uygulanan indirim fırsatı 19 Ocak akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup oyunun bu indirim döneminde bariz bir seviyede daha iyi satış performansı göstermesi bekleniyor. İndirimden yararlanabilmek için Steam hesabına sahip olmanız ve Metro Simulator resmi Steam sayfasından oyuna erişmeniz yetiyor.

Metro kontrolü gerçeğe uygun olarak yapılmaya çalışılan Metro Simulator, genel hatlarıyla gerçeğe uyumlu bir metro istasyonu sunmaya çalışıyor. Oyun içerisinde her metro demiryolunun önemli bir parçası. Metro Simulator içerisinde yolcular da bulunuyor ve gelen trene tepki verip biniyorlar ve uygun koltukları seçerek oturuyorlar. Yolucular trenin ihtiyaç duyduğu istasyona geldiğini gördüğünde çıkış için önceden kapıların yayında duruyor. Oyunda gece gündüz döngüsü bulunmakta olup örneğin gündüz daha çok yolcu varken gece pek yolcu bulunmamakta. Bu da oyuna daha gerçekçi bir hava katmakta.

Oyun içerisinde çeşitli görevler bulunuyor. Örneğin bazı görevlerde istasyondan istasyona boş bir treni sürmeniz yetecek olup başka bir görevde daha farklı bir iş yapacaksınız. Serbest mod da bulunan oyun içerisinde bu modda istediğiniz rotayı seçebiliyorsunuz.

(Visited 25 times, 1 visits today)