Motorola markasının Moto G Play isimli akıllı telefon modeli satışa sunuldu. Cihaz giriş segmente yönelik olarak cazip bir fiyattan kullanıcılarla buluşuyor. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Akıllı telefon alanında köklü markalardan biri konumunda olan Motorola çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Ünlü teknoloji şirketi bu sefer Moto G Play isimli model üzerinde çalışmakta olup söz konusu modeli giriş segmente yönelik olarak piyasaya sürdü. Cihazın sahip olduğu özellikler ve fiyatı böylece kesinlik kazanmış oldu.

Moto G Play Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Yeni Moto G Play modeli 160 Dolar fiyat etiketine sahip olup bu bağlamda özellikler sunmakta olan bir akıllı telefondur. 2023 model G Play’de 1600 x 720 piksel çözünürlük sunmakta olan 90 Hz tazeleme hızı bulunan LCD panel yapısına sahip 6.5 inç büyüklüğünde ekran bulunmaktadır. Akıllı telefon yonga seti olarak Helio G37 kullanmaktadır. Cihaz 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanına sahiptir. Ürünün dahili depolama alanı yetersiz gözüksede giriş segment için normal ve cihazın hafızasını harici microSD kart kullanarak 512 GB’a kadar artırmak mümkündür.

Arka kısmında 16 Megapiksellik ana kameraya sahip olan akıllı telefonun bu kameralarına 2 MP derinlik sensörü ile 2 MP makro sensör eşlik etmektedir. Telefonun ön kısmında ise 5 Megapiksellik bir adet selfie kamerası bulunmaktadır.

Bataryası 5000 mAh kapasiteye sahip olan akıllı telefon 10W şarj olabiliyor. İşletim sistemi olarak Android 12 ile kendisini göstermekte olan akıllı telefonda 20 : 9 en boy oranı bulunmaktadır. Telefonun parmak izi okuyucusu ise arkaya monte edilmiş durumdadır.

Uygun fiyatlı seçeneklerden biri olarak kendisini gösteren Moto G Play akıllı telefonunun nasıl bir satış performansı ortaya koyacağı merak edilmekte olup, ilerleyen günlerde bunu görmüş olacağız. Daha fazla haber için diğer yazılarımıza göz atmayı ihmal etmeyiniz.

(Visited 4 times, 1 visits today)