NVIDIA markası çalışmalarına devam etmekte olup, GeForce 527.56 Game Ready sürücüsüne yer verdi. Söz konusu sürücü ile oyunlarda performans iyileştirmesi sağlanmaktadır. İşte habere ilişkin detaylar…

Bilgisayarlar için bir hayli önemli bir marka olan NVIDIA, piyasaya sürdüğü grafik kartları ile oldukça popüler durumda ve yeni çalışmalar yapmaya devam ediyor. Şirket daha önce piyasaya sürmüş olduğu grafik kartlarına yönelik olarak yazılım güncellemeleri yayınlayarak kartların daha performanslı bir şekilde çalışabilmesine imkan tanıyor ve bu bağlamda şimdi de 527.66 sürüm numarasına sahip olan yeni yazılım güncellemesini yayınlamış durumda.

GeForce 527.56 sürücüsü ile beraber bazı oyunlarda performans iyileştirmesi yapılıyor ve meydana gelen çeşitli hatalar gideriliyor. Bilgisayar donanımlarının hem stabil hem de güvenli çalışabilmesi için üreticilerce yayınlanan yazılım güncellemelerinin aksatılmadan uygulanması gerekmekte olup GeForce 527.56 sürümü bu noktada önem arz ediyor. NVIDIA grafik kartı sahipleri sistemlerinde GeForce 527.56 sürümünü uygulayarak daha stabil ve güvenli bir deneyime kavuşabiliyor.

Yayınlanan yeni sürücüler spesifik olarak olan The Witcher 3 Wildhunt Enhanced Edition ve Jurassic World Evolution 2 için yeni optimizasyon ayarlarını beraberinde getiriyor ve böylece bu iki oyun da daha iyi bir optimizasyon seviyesi sunabiliyor. İki oyunun da son derece popüler oyunlar olduğu biliniyor ve bu bağlamda güncellemeyi bu iki oyundan birini oynayan veya oynamayı düşünen oyuncuların uygulaması daha da elzem gibi gözüküyor. Bunun yanında popüler oyunlardan Portal’a yönelik olarak da yine optimizasyon sunuluyor.

Oyuncular daha önce watch Dogs 2 oynarken gökyüzüne baktıklarında titreme meydana geliyordu. Güncelleme bu sorunu da gideriyor. Sonuç olarak oyunculara ilaç gibi gelebilecek olan bir güncelleme olduğunu ve bu bağlamda kullanıcıların güncellemeyi uygulamasının önem arz ettiğini belirtmek gerekiyor. Konuyla ilgili görüşlerinizi yorum kısmından yazmayı ihmal etmeyiniz.

(Visited 14 times, 1 visits today)