Motorola markasının yeni iddialı tablet modeli Tab G70 resmen tanıtıldı. Böylece tablete ilişkin detaylar belli oldu.

Günümüzün popüler teknoloji şirketlerinden biri olan Motorola çalışmalarına tam gaz devam etmekte. Motorola markasının yeni Tab G70 tablet modeli ortaya çıktı. Cihaz resmen tanıtıldı ve Brezilya’da satışa sunuldu.

Tanıtılmasından kısa süre sonra satışa çıkarılan Tab G70 tabletinin dikkat çekici özellikleri bulunuyor. Tabletin 11 inç büyüklüğünde 1200×2000 piksel çözünürlükte 400 nit parlaklık kullanan ekranı bulunuyor.

12 nm mimarili MediaTek Helio G90T yonga seti ile çalışan Motorola Tab G70 tabletinin en dikkat çekici özelliklerinden birisi de Dolby Atmos desteğine sahip olan dört hoparlör ile gelmesidir. Böylece bu tablet ile oyun oynamak, film izlemek çok daha keyifli bir hale geliyor.

Tabletin 64 GB dahili depolama alanı bulunmakta olup bu depolama alanına 4 GB RAM eşlik ediyor. Cihazın microSD kart desteği de bulunuyor. 7700 mAh büyüklüğünde 20W hızlı şarj destekli bataryayla çalışan tablet modelinin arkasında 13 MP çözünürlüğe sahip olan ana kamera bulunmakta olup ön yüzünde ise 8 Megapiksellik selfie kamerası mevcut.

Ağırlığı 500 Gram olan tablet yeşil renk seçeneğiyle satılmakta olup, tabletin üzerinde 3.5 mm kulaklık girişi de bulunuyor. Böylece kolaylıkla kulaklık bağlantısı yapabilme imkanınız var. Moto Tab G70 ile ilgili ilk bilgiler aslına bakarsanız Hindistan’da ortaya çıktı ve cihaz bir süre gündemde kaldı. Zaman içerisinde hakkında sızıntılar artan tabletin Hindistan yerine Brezilya’da tanıtılması ise sürpriz oldu. Ancak 18 Ocak tarihinde Hindistan’da da satışa sunulacağını söyleyebiliriz.

Fiyatı ne kadar?

Motorola Tab G70 tabletinin fiyatı 430 Dolar seviyesinde olup, ürünün nasıl bir satış performansı sergileyeceği merak ediliyor. Habere ilişkin görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

(Visited 18 times, 1 visits today)