Teknoloji şirketlerinden Oppo, katlanabilir Find N modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. İşte habere dair detaylar…

Uzun bir süredir katlanabilir ekrana sahip akıllı telefon piyasaya sürmek adına çalışmalar sergileyen Oppo, bu bağlamda Find N katlanabilir telefonunun duyurusun yaptı. Cihaz özellikle rekabetçi fiyatı ile kendisini gösteriyor.

Son zamanlarda ülkemizde bir hayli dikkat çekmeyi başaran Oppo, aynı zamanda dünya çapında da popülerliğini artırıyor. Şirket uzun süredir katlanabilir telefonu üzerinde çalışıyor ve telefonuna yönelik olarak duyuruyu en sonunda gerçekleştirdi. Bu bağlamda yeni Oppo katlanabilir akıllı telefonunun 7.1 inç boyutu bulunuyor ve 120 Hz tazeleme oranı sunuyor.

Oppo Find N modelinin tekil ekranı ise kavisli bir yapıda ve katlı durumdayken kullanılıyor. Söz konusu ekran 5.49 inç büyüklüğünde ve 60 Hz tazeleme hızı sunuyor. Bu ekranda 32 MP selfie kamerasına yer verilen ön kamera bulunuyor. İç kısımda kalan diğer ekranın ön kamerası da tıpkı bu kamera gibi 32 MP olup, telefonun arka kısmında ise üçlü kamera bulunuyor. Cihazın önünde yer alan kamera 50 MP çözünürlük sunan Sony IMX766 sensörü olup buna 13 MP kamera ve 16 MP çözünürlük sunan ultra geniş açılı kamera eşlik ediyor.

Find N katlanabilir akıllı telefonu Snapdragon 888 yonga setiyle çalışmakta olup cihaz 512 GB’a kadar depolama alanı seçenekleri sunuyor. Telefonda 12 GB RAM bulunuyor. Batarya tarafında ise 33Watt hızlı şarj desteği sunmakta olan 4500 mAh kapasiteli batarya kullanan katlanabilir akıllı telefon, sahip olduğu özellikler ve tasarım yapısı itibariyle genel olarak üst segmente hitap ediyor.

Oppo Find N telefonunun 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı bulunan sürümü için belirlenen fiyat 1.210 Dolar olup, 12 GB RAM + 512 GB depolama alanı bulunan versiyon ise 1.415 Dolar fiyat etiketine sahip.

(Visited 26 times, 1 visits today)