Oppo’nun katlanabilir telefon modeli Oppo Find N, başarılı bir satış performansı ortaya koymasıyla dikkatleri üzerine topladı.

Geçtiğimiz aylarda katlanabilir telefon alanında ortaya koyduğu Oppo Find N modeliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Oppo, ürünün genel hatlarıyla oldukça başarılı görünmesini sağlamıştı. Ergonomik yapısı ve kullanışlı tasarımı ile dikkat çeken Find N modeli, 2022 yılının ilk yarısında JD platformunda katlanır ekran kategorisinde en çok satan model olarak duyuruldu.

Sahip olduğu yarı konik gözyaşı damlası şeklindeki menteşe tasarımıyla gelen ürün, uzun bir kullanım ömrü sunmasıyla öne çıkıyor. Menteşe tasarımı ile kırışıklık neredeyse yok olurken, telefon daha uzun süre kullanılabiliyor. Böyle bir menteşenin maliyetinin normalden üç kat daha fazla olduğu, bu yüzden de Oppo’unn bir stok sorunu ile karşılaştığı da düşünülüyor. Her şeye rağmen Oppo bu telefonu ile çok başarılı ilerliyor.

Henüz Türkiye pazarında satışa sunulmamış olan Find N isimli katlanabilir akıllı telefonun Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hala belirsizliğini koruyor, ana vatanı Çin’de katlanabilir telefon alanında en çok satan model olduğu açıklanan ürün, bu bağlamda önemli bir başarı yakaladığını gözler önüne sererken, ilerleyen süreçte de bu başarısını sürdürmesi bekleniyor.

Find N özelliklerini hatırlayalım :

Akıllı telefonun ana ekranı 7.1 inç büyüklüğünde 1792 x 1920 çözünürlüğünde 120 Hz büyük AMOLED yapı sunmaktadır. Dış ekranı ise 5.49 inç büyüklüğünde 1972 x 988 çözünürlüğünde 60 Hz AMOLED ekran yapısında olan ürünün sekiz çekirdekli Snapdragon 888 yonga seti bulunmaktadır. Cihazda : 256 GB UFS 3.1 depolamalı 8 GB LPDDR5 RAM ve 512 GB UFS 3.1 depolamalı 12 GB LPDDR5 RAM seçenekleri yer almaktadır. Yana monte edilen parmak izi okuyucusuna sahip olan model, 4500 mAh büyüklüğünde bataryaya sahiptir. Cihazın setero hoparlör ve Dolby Atmos desteği de bulunmaktadır.

(Visited 4 times, 1 visits today)