Google Dijital Atölye ile ilgili merak edilen soruların yanıtını vereceğimiz yeni içeriğimize hoşgeldiniz. İşte Google Dijital Atölye hakkında bilmeniz gerekenler…

Günümüzde çalışma alanı artık sadece fiziksel tabanlı ofis ortamı veya dükkanlarla sınırlı kalmamakta olup, insanlar günümüzde evlerinden ve hatta kafelerinden de çalışma olanağına sahip olabiliyor. Bu durum özellikle korona virüsünden sonra daha yaygın bir hale geldi.

İnternette bulunabilecek çok sayıda kurs yer almakta olup, kursları tamamladığınız zaman dijital bir sertifikanız oluyor. Dijital Atölye ise , dijital becerilerini geliştirmek isteyenler için önemli bir fırsat sunuyor. Kullanıcıların internet ortamında çeşitli konularla ilgili eğitim almalarını sağlamakta olan Google Dijital Atölye, 2015 yılında kurulmuş olan bir hizmettir. İnsanların dijital becerilerini geliştirmesine, yeni bir kariyere hızlı başlangıç yapmasına imkan tanımasıyla dikkat çeker.

Dijital Pazarlama, Turizm Eğitimleri, Verier, Kariyer Geliştirme, Dijital Güvenlik olarak beş farklı kategorinin olduğu sistemde kendinizi geliştirmek istediğiniz konuyla ilgili olarak eğitim alabiliyorsunuz.

Dijital Atölye hizmetinin kullanımı ücretsiz olup, kar amacı gütmeden oluşturulmuştur. Bu bağlamda hizmette yer alan kurslara başlayabilmeniz için ücret ödemeniz gerekmemektedir. Bu da servisin en iyi özelliklerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

Google Dijital Atölye Kullanımı Nasıl Yapılır?

İlk olarak Dijital Atölye sayfasını ziyaret ediniz. Ardından Oturum Aç butonuna basınız. Üyelik bilgileriniz ile hesabınıza giriş yaparak Online Kurslar bölümüne giriniz. İstediğiniz kursu seçerek Ücretsiz Kursa Başlayın butonuna tıklayınız. Sonrasında da Başlayın butonuna tıklayarak işlemi tamamlayınız. Platform üzerinde yararlanabileceğiniz onlarca kurs bulunmakta olup, kendi isteğinize göre kurs seçimi yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden pek çok konuda eğitim alabilmeye imkan tanıyan Google Dijital Atölye, bu bağlamda faydalı platformlardan biridir ve kullanılması önerilmektedir. Özellikle teknoloji çağında yaşadığımızı varsayarsak bu tarz dijital öğrenimler size kazanımlar sağlayabilir.

(Visited 5 times, 1 visits today)