Telefon alanındaki popüler üreticilerden biri olan Xiaomi’nin yan markası Poco yakında F5 Pro cihazına yönelik tanıtım yapacak ve cihaza ilişkin pek çok detay belirlenmiş durumda. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Akıllı telefon alanında ünlü üreticilerden biri olan Xiaomi’nin yan markası olarak hizmet gö0stremekte olan Poco’nun önümüzdeki günler içerisinde yeni bir telefon piyasaya sürmesi ve söz konusu modelin Poco F5 Pro ismiyle kendisini göstermesi bekleniyor.

Türkiye’de de duyurusu yapılması beklenen yeni Poco F5 Pro isimli akıllı telefon modelinin özellikleri ve fiyatı belirlenmiş durumda. İşte gelen son bilgilere göre Poco F5 Pro özellikleri ve fiyatına dair son bilinenler…

Poco F5 Pro Özellikleri

Akıllı telefonda Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinin kullanılacağı tespit edildi. Bunun yanı sıra modelde RAM ve depolama alanı tarafında 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunmaktadır. Akıllı telefonda ekran olarak 120 Hz yenileme hızı yer alan 6.67 inç büyüklüğünde panel bulunmaktadır. Ürün ekran çözünürlüğü olarak ise QHD+ çözünürlük içermektedir ve OLED bir panel yapısına sahiptir.

Akıllı telefonda üçlü arka kamera platformu bulunmaktadır. OIS destekli 64 Megapiksel ana kamera, 8 Megapiksel ultra geniş açı ve 2 Megapiksel makro lense sahiptir. Akıllı telefonun ön kısmında ise 16 Megapiksellik ön kamera yer almaktadır. Cihazın 67W hızlı şarj destekli 5500 mAh büyüklüğünde bataryası bulunmaktadır.

Ürünün sahip olduğu özellikler bakımından Redmi K60 ile neredeyse aynı olduğunu söyleyelim. Bu bağlamda cihazın açıkçası Redmi K60 ile benzer bir fiyattan gelmesini bekliyoruz. Muhtemelen o cihazdan 50 Dolar kadar daha pahalı bir rakamdan satılacaktır. Redmi K60 telefonunun fiyatı 8GB + 128GB: 2499 Yuan / 358 Dolara tekabül etmektedir. Daha fazla içerik için ana sayfamıza göz atmayı ve diğer haber ve makalelerimizi incelemeyi unutmayın!

(Visited 7 times, 1 visits today)