Yeni yazımızda PUBG Mobile oyununda nasıl isim değişikliği yapabileceğinize dair bilgilere yer vermekteyiz. İşte detaylar…

Mobil alanda en çok oynanan oyunlardan biri olan PUBG Mobile, battle royale oyunları arasında başyapıtlardan biri olarak bilinmektedir. Milyonlarca kişi tarafından aktif olarak oynanan video oyununda ismini değiştirmek isteyen oyuncular bulunuyor. PUBG Mobile isim değiştirme işlemini uygulamak için ilk olarak bir isim kartına sahip olmanız gerekmekte olup, gerçek para ile veya oyun parası ile isim kartı satın alabiliyorsunuz. Belirli bir seviyeye geldiğiniz zaman bu ögenin oyun tarafından otomatik olarak sunulduğunu da görebilirsiniz.

PUBG mobile isim değiştirme adımları :

İlk olarak PUBG Mobile oyununu açınız. Eğer ilk kez PUBG mobil oynayacak iseniz iOS cihazınızda App Store üzerinden, Android cihazınızda ise Play Store üzerinden oyunu indirmelisiniz. Ardından farklı kayıt yöntemlerinden yararlanarak mail adresiniz ile PUBG hesabı oluşturabilirsiniz. İlk kez hesap oluşturduğunuz zaman oyun sizden yeni bir isim girmenizi isteyecek olup, daha sonradan bu ismi değiştirmek için PUBG Mobile isim değiştirme hakkını kazanmanız gerekiyor. Bu hakkı kazandığınızı görmek için Envanter bölümüne dokunmanız gerekiyor. Envanter bölümünde oyunda başarılar kazandığınızda yeni ögeler olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda oyun paralarınız ve gerçek para ile satın aldıklarınız da Envanter sayfasında gözükecektir.

Envanter bölümünden İsim Kartının üzerine dokununuz. Oyun isminizi değiştirebilmek için bu kart kilit bir rol oynamakta olup, kartı açmanızın ardından sistem sizden yeni isim oluşturmanızı isteyecektir. Yeni isminizi yazıp işleminizi onaylayarak yeni adınızla oynamaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz PUBG Mobile isim kartı almak :

Bunun için ilk olarak 10. Seviyeye gelmeniz gerekmekte çünkü bu kart PUBG Mobile üzerinde 10. Seviyeye gelen oyunculara verilmekte olan bir hediye olup, bu seviyeye gelmeniz ise yaklaşık iki haftanızı alacaktır. Bu nedenle ücretsiz olarak isim değişikliği yapmak için bir miktar vakit geçirmeniz gerekiyor. Konuya ilişkin görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

(Visited 10 times, 1 visits today)