Bu içeriğimizde PUBG : New State kupon kodlarını nasıl kullanabileceğiniz ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. İşte konuya ilişkin ayrıntılar…

PUBG oyunu piyasaya sürüldüğünde oyuncuların bir anda dikkatini çekmişti. Battle royale akımının popüler hale gelmesinde büyük katkısı olan oyun günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanmaktadır.

Bir süredir konuşulan PUBG: New State’in çıkmasıyla beraber kupon kodlarının nasıl kullanılacağı konusu merak edilmekte olup, PBUG serisi oyuncular tarafından çok sevilen bir oyun serisi ve PUBG Mobile de mobil tarafta epey ilgi görüyor. Bu bağlamda New State çıkar çıkmaz daha ilk günlerinde büyük bir ilgi gördü ve bu da PUBG oyununun şöhreti bakımından kimseyi şaşırtmadı.

New State sürümü alışık olduğumuz PUBG Mobile standart versiyonuna nazaran bazı farklılıklara sahip olup, oyun içerisinde bazı farklı teknolojiler kullanılmış ve çeşitli yeniliklere yer verilmiş. Silah sesi sisteminin bile yenilendiği biliniyor. PUBG: New State, sahip olduğu özellikler bakımından battle royale türünü ileriye götürmeyi hedefliyor.

New State sürümünde silah özelleştirme sistemi, oyuncu yetiştirme sistemi, drone mağazası gibi dikkat çekici fonksiyonlar bulunuyor. Üç oyun modu bulunan oyunda bu modlar arasında 4v4 ölüm maçı modu, battle royale modu ve eğitim alanı modu yer alıyor.

New State kodları nasıl kullanılıyor?

New State kodlarını kullanabilmek için aktif hale gelen kupon kodu sayfasını kullanabilirsiniz K upon kodu sayfası üzerinden kodlarınızı yazarak ücretsiz olarak oyun içi ödülleri kazanabilirsiniz. Bunun için resmi web sitesine gidip kupon kodunu yazmak, sonrasında hesap kimliğini girmek ve Kod Kullan butonuna tıklamak yeterli olacaktır. Bu adımları uygulamanızın ardından bir süre sonra ödülleriniz hesabınıza tanımlanacaktır. Konuyla ilgili olarak görüşlerinizi, takıldığınız kısımları aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

(Visited 37 times, 1 visits today)