Teknoloji markalarından Razer, yayıncılara özel ekipman modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Çevre birimleri konusunda uzun yıllardır hizmet gösteren ve genel itibariyle istikrarlı bir büyüme kaydeden Razer, özellikle de oyunculara yönelik ekipmanlarıyla ön plana çıkmakta.

Razer yeni ekipman modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Söz konusu yeni Razer serisinin en büyük farkı, yayıncılar için özel ekipmanlardan oluşuyor olması. Bilindiği gibi yayıncıların daha kaliteli kayıtlar gerçekleştirebilmeleri için sessiz ekipmanlara ihtiyacı var. Razer markası da yeni serisinde bu hususa önem göstermiş.

Hazırlanan yeni Razer ekipmanları düşük profilli tuşlara sahip olan, ofis kullanımı için özel olarak dizayn edilen seriden olup, bu kapsamda Pro Click Mini, Pro Type Ultra, Pro Glide XXL ürünleri kendisini gösterdi.

Pro Type Ultra

Klavyede beyaz rengi tercih eden Razer, Pro Type Ultra modelinin arka aydınlatmasının beyaz olmasını sağlamış. Razer Yellow Mechanical Linear anahtarına sahip olan ürün bu bağlamda sessiz çalışıyor. Yayıncılar için en önemli konulardan birisi klavye üzerinde yazı yazarken çok ses çıkmaması olup, Pro Type Ultra modeli bu amaca hizmet ediyor.

Pro Click Mini

Ofis faresi olarak piyasaya sürülen Pro Click, küçük ve beyaz bir tasarım yapısına sahip. Programlanabilir düğmelere sahip olan Mouse, sessiz anahtar barındırıyor. Şu an piyasada 79,99 Dolar fiyat etiketiyle satılmakta olup, ülkemizde vergiler hariç 770 TL’ye denk gelen bir fiyatı var.

Pro Glide XXL

Ofis tarzı bir mousepad ürünü olan Razer Pro Glide XXL, 940x419x3 mm ebatlarına sahiptir. Ürün açık gri renk tasarımı sunmaktadır. Mikro dokuma kumaş yüzeye sahiptir ve kaymaz kauçuk taban ile üretilmiştir. Böylece kullanıcının Mouse cihazını verimli bir şekilde kullanabilmesine imkan tanır. Fiyatı 29,99 Dolar ürün ülkemizde vergiler hariç 290 TL gibi bir fiyatlandırma ile çıkış yapabilir.

(Visited 59 times, 1 visits today)