Sevilen video oyunu serilerinden Elder Scrolls’un güçlü grafiklere ve hikayeye sahip oyunu Skyrim için Steam platformu üzerinde PC oyuncularına yönelik olarak büyük bir indirim uygulandı.

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition için Steam üzerinde büyük bir indirim uygulandı. Normal fiyatı 449,00 TL olan pakete %60 indirim geldi ve böylece paketin yeni fiyatı 179,60 TL oldu. Uygulanan indirim fırsatı 22 Ağustos akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup, ardından oyun tekrar eski fiyatına dönecek.

Son zamanlarda pek çok video oyununun normalde olduğundan çok daha pahalı rakamlardan satılmakta olduğunu biliyoruz. Bunun birinci nedeni enflasyon olup Türkiye’de pek çok oyun eskisine nazaran daha pahalı durumda. Bu yüzden uygulanan indirimlerin ayrı bir önemi bulunmakta olup, Skyrim için uygulanan indirimin de bu bağlamda değerli olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik indirim sadece ana oyun için değil aynı zamanda ek içerikler için de geçerli.

Video oyunu dünyasının en köklü yapımlarından biri olarak kabul edilmekte olan Elder Scrolls serisinin son oyunu olan Skyrim, döneminin en popüler oyunlarından biri olmayı başarmıştı.

Şu ana kadar 200’ün üzerinde yılın oyunu ödülü almayı başaran Skyrim, pek çok farklı platform tarafından en iyi video oyunu olarak gösterilmektedir. Destansı fantezi video yolunu Skyrim, eleştirmenlerin en geçen not verdiği oyunlardan biri. Gerek dinamik alan derinliği, grafikleri, oynanışı ve yapılan seçimlere göre şekillenmekte olan hikayesi ile oldukça önemli bir oyun olan Skyrim, pek çok projede örnek alınmıştır. Oyun yeni görevler, karakterler, zırhlar, silahlar ve daha fazlasını sunmaktadır. Modların tüm gücünü PC ve konsollara da getirmekte olan video oyununda yeni ortamlar, görevler, karakterler, diyaloglar, silahlar, zırhlar ve daha fazlası bulunuyor. Böyle bir fırsat sunulmuşken değerlendirmeniz gereken yapımlardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

(Visited 2 times, 1 visits today)