Sniper Ghost Warrior 3 video oyunuyla ilgili olarak büyük bir indirim sunuldu. Söz konusu indirim sayesinde oyuncular oyunu normalde olduğundan çok daha cazip rakamlardan satın alabiliyor. İşte indirime ilişkin tüm ayrıntılar…

Steam platformunda zaman zaman devasa  indirimler görüyoruz ve bu tarz indirimleri sıklıkla sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu kez de Sniper Ghost Warrior 3 ile ilgili olarak oyunculara büyük bir indirim fırsatı taktim edildi. Steam üzerinde indirime giren Sniper Ghost Warrior 3, böylece normalde olduğundan çok daha makul fiyat seviyeleriyle elde edilebiliyor.

Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition 9 TL Oldu !

Sniper Ghost Warrior 3’ün ana oyununu ve ilk içeriklerini barındırmakta olan Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition paketi için Steam üzerinde büyük bir indirim uygulandı. Paketin normal fiyatı 50,00 TL iken aldığı %90 oranında indirimle beraber yeni fiyatı 9,00 TL oldu. İndirim fırsatı 23 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini koruyacak.

Sniper Ghost Warrior 3 Hakkında

Popüler sniper oyunu serilerinden Sniper Ghost Warrior’ın üçüncü video oyunu olan Sniper Ghost Warrior 3, Rusya sınırındaki Georgia’da düşman hatlarının ötesine bırakılan bir Amerikan keskin nişancısını kontrol etmenizi sağlıyor. Oyun içerisinde kendi seçimlerinizi kullanarak acımasız açık dünyada görevleri yapabiliyorsunuz. Bir sniper olarak düşmanlara uzak menzilden saldırabiliyor, düşmanlarınızı bir gölge gibi takip ederek sessizce çeşitli şekillerde ekarte edebiliyorsunuz. Gizliliğin ve yeteneğin önemli olduğu bu oyunda yeteneklerinizi sergileyerek diğer oyuncuları alt edebilirsiniz.

Gece – gündüz döngüsü bulunmakta olan video oyununda oyun tarzınıza vereceğiniz kararlar da etki etmekte olup, geniş bir açık dünyayı keşfetme imkanınız bulunuyor. Eğer keskin nişancı temalı video oyunlarından hoşlanıyorsanız güzel grafiklere sahip olan bu oyunu denemenizi öneriyoruz. Bu bağlamda uygulanan yeni indirim güzel bir fırsat olarak gözüküyor.

(Visited 17 times, 1 visits today)