Video oyunlarından Witch It, Steam platformu üzerinde yeni bir indirimle karşımıza çıktı. Oyunun yeni fiyatı sadece 9,75 TL oldu. İşte habere dair detaylar…

Steam üzerinde sıklıkla çeşitli indirimlerin meydana gelmekte olduğunu görüyoruz. Bunlar arasından dikkat çekici olanlara da sizler için yer vermeyi sürdürüyoruz  ve bu bağlamda popüler oyunlardan Witch It için uygulanmış olan yeni indirimden bahsedeceğiz.

Normal fiyatı 39,00 TL olan Witch It video oyununa %75 oranında büyük bir indirim uygulanmış durumda. Böylece oyunun yeni fiyatı sadece 9,75 TL oldu. Uygulanan indirim 19 Ocak 2023 tarihine kadar geçerliliğini sürdürecek olup oyuncular yeni indirimden yararlanarak oldukça keyifli bir zaman geçirebilir.

Witch It video oyunu toplam 16 dil desteklemekte olup Türkçe arayüz desteği de bulunmaktadır. Oyun içerisinde belli diyaloglar ve hikaye bulunmadığından oyunun geliştiricisi arayüz çevirisi yapmakla yetinmiştir ve oyunun 16 dil desteklemesinin nedeni de budur.

Witch It yapımında cadılar ve avcılar olarak iki ana kategori vardır. Cadıların amacı avcıların kendilerini yakalamasını önlemektir. Avcıların amacı da cadıları yakalamaktır. Oyun içerisinde belli haritalar vardır ve harita seçimi yaptıktan sonra oyuncu karakter seçimi de yapar. Cadı veya avcı olabilir. Cadı olursa avcılardan saklanması gerekir. Avcı olursa da oyun içerisinde sunulan süre içerisinde cadıları yakalaması gerekir. Oyunda cadılar ve avcılar birbirlerini yenmek için çeşitli özelliklerden yararlanabilir. Örneğin avcılar tavuk kullanabilirken cadılar ise farklı nesneleri hareket ettirerek avcıları yanıltabilir.

En az üç arkadaşınızla beraber toplam dört kişi olarak oynamanızı önerebileceğimiz Witch It, aksi taktirde pek keyif alabileceğiniz bir oyun değil çünkü oyunda büyük haritalar bulunduğundan iki kişi oynarsanız çok tek düze ve zor bir hale gelecektir. En azından bunun avcılar için söz konusu olacağını yani avcı iken cadıları bulmanın tek kişinin olduğu bir haritada çok güç olacağını söyleyebiliriz.

(Visited 5 times, 1 visits today)