Bu içeriğimizde Steam platformunda da bulunmakta olan, vakit öldürmek için adeta bire bir durumda olan beş video oyunundan bahsediyoruz.

Hemen hemen herkesin oynadığı oldukça popüler olan AAA türündeki yapımlardan biraz sıkıldıysanız ve farklı türde, zaman geçirmek için çok da kafa yormayacak bazı oyunlar arıyorsanız o halde hazırlamış olduğumuz liste tam size göre !

Loop Hero

Kahramanınızın ekranın etrafında dönmesini izlediğiniz oyun küçük bir arka plan hikayesine sahiptir ve Epic Games Store üzerinde bedava olarak dağıtılmaktadır. Can sıkıntısına iyi gelen bir oyun olup arka plan hikayeleri eşliğinde küçük köyünüzü kurabileceğiniz güzel bir şapımdır.

Into the Breach

Netflix abonelerine özel olarak telefonlar için de sunulan bu yapım Steam üzerinde zaman geçirmelik oyunlar arasından dikkat çeken bir video oyunudur. Strateji türünde olmasına rağmen çok fazla düşünmenizi gerektirmeyen kolay bir video oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Oyunu yalnızca 25 TL ödeyerek satın alabildiğinizi de belirtelim.

Unpacking

Uygun fiyatlı oyunlardan biri olan Unpacking oyununu Steam üzerinde özellikle de indirim dönemlerinde oldukça cazip fiyatlardan alabilirsiniz. Ufak bir oyun stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda sadece mouse kullanarak eşyaları bir yerden bir başka yere sürüklemektesiniz. Tatlı bir hikayesi olan oyun, oynaması keyifli olan yapımlardan biri olarak öne çıkan, vakit öldürmek için bire bir olan bir yapımdır.

Stardew Valley

Oldukça popüler olan yapımlardan Stardew Valley video oyununda maden kazabilir, evlenebilir, balık tutabilir, arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yani sosyal yönü son derece güçlü olan bir video oyundur ve aynı zamanda gizemli olan bir hikaye örgüsü de bulunmaktadır.

PowerWash Simulator

Bu oyunda yalnızca su ve deterjanlar kullanarak bahçe, ev , araba temizliği yapıyorsunuz. Son derece basit bir yapısı olan oyunu oynarken adeta zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Haliyle vakit öldürmelik oyunlar listesinde mutlaka yer verilmesi gereken bir oyun olduğunu düşünüyor ve yer veriyoruz.

(Visited 27 times, 1 visits today)