Tecno markasının Pova serisinden akıllı telefonları Pova 4 ve Pova 4 Pro resmen tanıtılmış durumda. Böylece ürünlere ilişkin detaylar belirlenmiş oldu. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Akıllı telefon alanında son dönemde popüler hale gelen markalardan biri olmayı başaran Tecno çalışmalarına devam etmekte olup, şirket bu sefer Pova 3 serisinin devamı niteliğinde kabul edilebilecek olan Pova4 ve Pova 4 Pro modellerinin resmi olarak tanıtımını yaptı. Böylece ürünlere ilişkin teknik özellikler resmileşmiş durumda.

Pova 4 Özellikleri

Tecno Pova 4 akıllı telefonunun 6.82 inç büyüklüğünde ekranı bulunmakta olup cihazın ekranının HD+ çözünürlüğü bulunmaktadır. Ürünün ekranı IPS LCD panel yapısına sahiptir ve 90 Hz ekran yenileme hızı vardır. Cihaz yonga seti olarak Helio G99 işlemcisinden güç almaktadır. 8 MP selfie kamerası bulunan ürünün arka bölümünde 50 MP birincil kamera mevcuttur. Telefon 8GB/128GB RAM ve dahili depolama seçeneklerine sahiptir. 6000 mAh kapasitesi bulunan ürünün şarj performansı bakımından iddialı olması beklenmektedir.

Pova 4 Pro Özellikleri

Tecno’nun Pova 4 Pro modelinin 6.66 inç büyüklüğünde ekranı bulunmakta olup Full HD+ çözünürlüğünde AMOLED panel ekranı vardır. Cihazın ekran boyutu olarak standart sürümden daha ufak bir boyutta olsada daha yüksek çözünürlük sunmakta olduğu unutulmamalıdır. 90 Hz ekran yenileme hızı bulunmakta olan üründe 50 MP birincil kamera bulunmaktadır ve ona yardımcı lens eşlik etmekte olup, ön kısmında ise 8 MP selfie kamerası vardır. 6000 mAh büyüklüğünde bataryası mevcut olan akıllı telefon 45W şarj desteklemektedir.

Ürünün mavi renk seçeneği bulunmakta olup Helio G9 işlemciyle çalışmaktadır. Akıllı telefonun fiyatı 259 Dolar olarak belirlenmiştir ve fiyatına göre iddialı özelliklere sahip olan bir fiyat performans ürünü olarak kendisini göstermekte olduğunu söyleyebiliriz. Ürünlerin nasıl bir satış performansı sergileyeceği merak ediliyor. Habere ilişkin görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz.

(Visited 17 times, 1 visits today)