Sevilen video oyunlarından biri olarak bilinen The Crew 2 , tarihi bir indirim aldı. Oyun böylece oldukça cazip bir fiyata indi. İşte The Crew 2 indirimine ilişkin tüm ayrıntılar…

The Crew 2 video oyununun Steam üzerindeki fiyatı 225,00 TL idi. Oyun bu yüksek fiyatta iken %80 oranında indirim aldı. Böylece oyunun yeni fiyatı yalnızca 45 TL oldu. Bunun yanında dileyen oyuncular The CRew 2 video oyununu ücretsiz olarak da oynayabiliyor. Oyun üç gün boyunca ücretsiz olarak sunuluyor. Üç günün sonunda oyunu beğendiğiniz taktirde indirimli bir şekilde satın alabiliyorsunuz.

Uygulanan indirim fırsatı kısıtlı bir süreliğine geçerli olacak. Oyun 13 Temmuz akşamına kadar %80 indirimli bir şekilde satışta kalmaya devam edecek. The Crew 2, normalde yüksek fiyatlı oyunlardan biri haline geldiğinden uygulanan bu indirim fırsatının oyuna başlamak isteyenler için güzel bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Oyunu satın almak isteyen oyuncuların Steam mağazasında The Crew 2 sayfasına girmesi gerekiyor ve ilk olarak Steam üyeliklerinin bulunması gerekli.

The Crew 2

New York arka sokaklarında yarışlar yapabileceğiniz video oyununda Amerikan motorlarını kullanabilir, akrobasi uçaklarını, su motorlarını kullanabilirsiniz. Yeniden tasarlanan bir Amerika’da hem eğlenceli hem de zorlu deneyiler yaşayabilirsiniz. Ülkenin dört bir yanındaki farklı motor sporları gruplarına dahil olabilirsiniz.

Oyun içerisinde sokak yarışları, profesyonel yarışlar, off road yarışları ve serbest stilciler yer almaktadır. The Crew 2 aynı zamanda açık dünya unsurları ile de zengin olan bir video oyunudur. Fast Fay özelliği ile de tek bir tuş ile bir araçtan diğerine geçebilirsiniz ve açık dünyayı keşfedebilirsiniz. Örneğin Los Angeles sokaklarında dolaşabilir, oradan çevik akrobasi uçaklarının kokpitine geçebilirsiniz ve Hollywood manzarasına yukarıdan bakabilirsiniz. Sahile ulaşarak Pasifiğin sularına inebilir ve güçlü bir sürat motorunda yolculuk ederek eğlenebilirsiniz.

(Visited 20 times, 1 visits today)