Popüler oyunlardan The Witcher 3 için Aralık ayında büyük çaplı bir güncelleme çıkacak olup böylece daha iyi bir deneyim mümkün olacak. İşte güncellemeye ilişkin bilinmesi gerekenler…

Popüler oyun geliştiricilerinden CD Projekt RED tarafından sunulan The Witcher 3 Wild Hunt oyunu 2015 yılında piyasaya sürülmüştü. Artık eskiyen oyunlardan biri olmasına rağmen son derece büyük bir ilgiyle oynanmaya devam ediyor.

Hikayeli oyunlar arasında en güçlü yapımlardan biri olduğu bilinen Thie Witcher 3 oyununda Rivialı Geralt’ın maceralarına konuk oluyorduk ve oyun oynanış tarzımıza göre oyunu farklı sonlarda bitirebiliyorduk. RPG ögelerinin çok iyi yedirildiği bir oyun olmasıyla taktir toplayan The Witcher 3 aynı zamanda ilgi çekici bir atmosfere sahipti. Günümüzde eşi benzeri görülmeyen oyunlardan biri olan The Wicther 3 bu bağlamda hala oynanıyor ve oyunun geliştiricisi olan ekip bunun farkında olarak yeni özellikler dahil etmek niyetinde. Bu bağlamda yeni nesil yaması sunulacak olup söz konusu yama Aralık ayında kullanıcılarla buluşacak.

Yeni nesil yamanın çıkış tarihi 14 Aralık olarak duyurulmuş olup, bu bağlamda yeni nesil güncellemeyi oyuncular 14 Aralık tarihinden itibaren uygulayabilecek. Oyunu daha önce satın alanlar için de ücretsiz olarak yükseltme uygulanabilecek.

Güncelleme ne gibi değişiklikler sunacak?

The Witcher 3 için sunulacak yeni güncelleme görsel, performans ve teknik geliştirmeleri beraberinde getirecek olup, konsollarda daha hızlı yükleme süresi, ışın izleme desteği ve pek çok benzeri düzenleme ile karşımıza çıkacak.

Daha hızlı yükleme süresi sayesinde oyuncular oyuna çok daha kısa bir süre içerisinde erişim sağlayabilecekler. Bunun yanında orjinal oyuna nazaran pek çok görselde yükseltme sunularak daha iyi görseller taktim edilmekte. Bu arada şu an yeni The Witcher oyunları üzerinde de çalışmalar yapılmakta olduğunu ve yakın zamanda yeni video oyunlarıyla ilgili daha fazla detaya erişebileceğimizi de belirtelim.

(Visited 5 times, 1 visits today)