Bu içeriğimizde ücretsiz olarak müzik dinleyebileceğiniz mobil uygulamaların hangileri olduğuyla ilgili olarak bilgiler veriyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Müzik dinlemek sizin için bir hayat felsefesi ise, müzik dinlemeden yapamayanların popüler uygulamalarını kullanabilirsiniz. Ancak bazı müzik uygulamalarının ücretli olduğunu bilmekteyiz. Bu müzik zevkini biraz kaçırabilen bir durum zira müzik dinlemek için mutlaka bir yere ücretli olarak abone olmak istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda kullanabileceğiniz ücretsiz müzik uygulamaları mevcut.

Ücretsiz müzik uygulaması kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur uygulamanın gerçekten de ücret ödemeden kullanmaya imkan veriyor olmasıdır. Bazı uygulamalar her ne kadar ücretsiz olduğunu beyan etsede indirip kurduktan sonra sizden abonelik ve abonelik formunun sonunda da ücret talep etmektedir. Bu bağlamda size ücretsiz opsiyonu da bulunan bir uygulama gerekmektedir.

Spotify

En popüler müzik uygulamalarından biri olup 30 milyondan fazla şarkıya sahiptir. Spotify sayesinde çalma listeleri oluşturup diğer kullanıcıları takip edebilirsiniz. Premium sürümü ve ücretsiz sürümü bulunmakta olan uygulama, tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden biridir.

Deezer

Çeşitli çalma listeleri oluşturup mixler dinleyebileceğiniz Deezer uygulaması en iyi müzik uygulamaları arasında yer almakta olup aynı zamanda şarkı sözü getirme özelliğine de sahiptir. Çevrimdışı dinleme , daha yüksek ses kalitesi gibi özellikleri bulunmaktadır.

SoundCloud

Popüler müzik dinleme uygulamalarından biri olup, özellikle müzik yapanların ve sanatçıların müzik severleri bir araya getirdiği bir platform olmasıyla bilinmektedir. Aynı zamanda sanatçıları ve çeşitli müzik listelerini takip edebiliyorsunuz.

MYT Müzik

iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanabileceğiniz popüler müzik uygulamalarından biridir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sürümü ve Premium sürüm seçeneği bulunmaktadır.

Audiomack

Pek çok şarkıyı ücretsiz olarak dinlemenize, çeşitli çalma listeleri oluşturmanıza imkan vermektedir. Premium üyeliği de bulunan uygulamaya dilerseniz ücretli olarak da abone olabilirsiniz.

(Visited 36 times, 1 visits today)