Vivo’nun yeni X90 modelleri büyük bir heyecanla beklenmekte olup, seriye ilişkin olarak gelen son bilgiler seri kapsamındaki ürünlerin Aralık ayı içerisinde piyasaya sürüleceği yönünde. İşte habere dair ayrıntılar…

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinden Vivo yoluna dolu dizgin bir şekilde devam ediyor ve marka şimdi de Vivo X90 serisi kapsamında kendisini gösteriyor. Serinin ne zaman piyasaya sürüleceği konusu büyük merakla beklenirken bu konuyla ilgili olarak heyecan verici gelişmeler meydana geldi. Söz konusu gelişmelere göre X90 akıllı telefon serisini Aralık ayında resmen raflarda göreceğiz.

X90 serisi kapsamındaki telefonlar

Vivo markasının X90 serisi kapsamında sunacağı akıllı telefonların X90, Vi  X90 Pro+ olduğunu da belirtelim. Bu yıl sonuna kadar piyasaya sürülecek son amiral gemisi serisi olması beklenen akıllı telefonların Aralık ayında piyasaya sürüleceği yönünde ciddi bilgiler oluşurken, cihazların aynı zamanda güçlü yonga seti Snapdragon 8 Gen 2 ile desteklenmesi beklenmektedir. Bunun yanında bazı sızıntılar seri içerisinde Dimensity destekli yonga seti bulunan bazı varyantların da olacağını gösteriyor. Ancak bu hususta kesin konuşmak için henüz çok erken olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Seride olması beklenen bir diğer özellik LPDDR5X RAM ve UFS 4.0 depolama teknolojisinin yer almasıdır.

S16 Serisi Bu Yıl Çıkmayabilir

Vivo markasının S16 serisine ilişkin olarak da bazı bilgiler bulunuyor. Gelen bilgiler markanın S16 serisinin bu yıl piyasaya sürülmeyeceği yönünde olup, Vivo tarafından bu yıl artık X90 serisine odaklanılacak gibi gözüküyor ve S16 serisinin bu bağlamda 2023 yılında piyasaya çıkarılması bekleniyor.

İlerleyen süreçte X90 serisine ilişkin olarak pek çok önemli detayın daha ortaya çıkması beklenirken, elde etmiş olduğumuz bilgileri sizler ile hızlıca paylaşmaya çalışacağız. Habere dair görüşlerinizi yorum bölümünden iletmeyi ihmal etmeyiniz.

(Visited 7 times, 1 visits today)