Yeni bir indirim haberi ile karşınızdayız. Popüler video oyunlarından biri olan Witch It üzerinde oyuncular için önemli bir indirim sunulmuş durumda. İndirimle beraber oyunun fiyatı sadece 9,75 TL oldu. İşte uygulanan indirime ilişkin tüm detaylar…

Steam platformunda büyük bir indirim daha meydana geldi. İndirim bu sefer Witch It oyunuyla alakalı söz konusu oldu. Normal fiyatı 39,00 TL olan video oyunu %75 oranında indirim aldı. Bu sayede oyunun yeni fiyatı 9,75 TL olurken böylece adeta bir cips veya kahve fiyatına oyunu satın alabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Witch It video oyununun konu olarak da oldukça eğlenceli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Steam üzerinde 8 Aralık akşamına kadar %75 indirimle satılmakta olan oyunu aynı zamanda ücretsiz olarak da oynayabiliyorsunuz. Yani 8 Aralık gününe kadar oyunu ilk olarak ücretsiz olarak oynayıp sonra da indirimli bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Ancak bunun öncesinde eğer Steam hesabınız bulunmuyorsa hesap oluşturmanız gerektiğini de belirtmemiz gerekiyor. Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra indirebilir ve böylece witch It deneyimine başlayabilirsiniz.

Özellikle de arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz eğlencelik bir oyun arıyorsanız Witch It video oyunu için sunulan büyük indirimden muhakkak yararlanmanızı öneririz. Oyun aslında bir saklambaç oyunu ancak oldukça farklı dokunuşlar yapılarak enteresan bir saklambaç oyunu haline dönüşmüş. Bir cadı veya  avcıyı kontrol etmekte olduğunuz yapımda avcıysanız cadıları bulmaya çalışıyor, cadıysanız da avcılardan saklanıyorsunuz.

Cadıların avcılardan saklanırken kullanabildiği yöntemlerden birisi nesnelerin yerine geçebilmektir. Yani tıpkı bir nesne gibi gözükerek kamufle olabiliyorlar. Onları ortaya çıkarabilmek için avcıların bazı yöntemleri bulunuyor. Sürekli olarak üzerine yeni geliştirmeler de eklenmekte olan oyunun bu bağlamda oldukça iyi bir deneyim sunmakta olduğunu ve Timekli ekibi olarak önerdiğimiz oyunlardan olduğunu belirtelim.

 

(Visited 3 times, 1 visits today)