Ülkemizde büyük bir enflasyon süreci içerisinde olduğumuz bilinmekte ancak The Witcher 3 fiyatları buna rağmen aynı kalmaya ve hatta indirimlerle daha cazip hale gelmeye devam ediyor! The Witcher 3 Game of the Year Edition için muazzam bir indirim meydana geldi. İşte habere dair tüm ayrıntılar…

Piyasaya sürülme tarihi 2015 olan The Witcher 3 oyunu, çok sevilen ana oyunlardan biri oldu. Oyunun epey beğenildiğini gören geliştirici CD Projekt RED , zaman içerisinde yeni DLC içerikleri de sunarak The Witcher 3 oyununu çeşitlendirdi ve ardından The Witcher 3 Game of the Year Edition isimli bir paket çıkardı. Söz konusu paketin içerisinde The Witcher 3 ana oyunu ve aynı zamanda onun için çıkan tüm DLC’lere yer verdi. Söz konusu paket en pahalı The Witcher 3 ürünü olarak satılmakta idi ve şu sıralar büyük bir indirim aldı.

The Witcher 3 Game of the Year Edition İndirimde

Normal fiyatı 74,99 TL olan The Witcher 3 Game of the Year Edition içeriğinin yeni fiyatı sadece 14,99 TL oldu. Böylece oyun için %80 oranında devasa bir indirim uygulandığını söyleyebiliriz. Gerçekleştirilen bu indirim 12 Ağustos akşamına kadar sürecek olup ardından paket tekrar eski fiyatına dönecek.

The Witcher evreninin son oyunu!

The Witcher 3 Game of the Year Edition, The Witcher evreninin son ürünü olarak karşımıza çıkmıştı. Oyuncuların oldukça beğendiği video oyunu, The Witcher evrenini hem daha gelişmiş grafikler hem de daha iddialı bir oynanış ile oyuncuya sunmuştu. Rivialı Geralt’ı kontrol ettiğimiz oyun, pek çok dalda ödüle layık görüldü ve yılın en iyi oyunu ödülünü pek çok kez ünlü platformlardan almayı başardı. Aynı zamanda The Witcher 3 Game of the Year Edition  içeriğinin yüzlerce saat oynayabileceğiniz kadar çok içeriğinin olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

(Visited 4 times, 1 visits today)