Xiaomi’nin Watch S1 isimli akıllı saatinin ne zaman tanıtılacağı belirlendi. İşte Watch S1 modeliyle ilgili son haberler…

Xiaomi markası yeni akıllı cihazlarını tanıtabilmek için hazırlıklara başlamış durumda. Gelen bilgilere göre Xiaomi Watch S1 akıllı saatinin de ne zaman tanıtılacağı konusu netlik kazandı. Buna göre Xiaomi, Watch S1 akıllı saatini 28 Aralık günü tanıtacak.

Android 12 tabanlı MIUI 13 arayüzü ile beraber Xiaomi 12 serisinin tanıtımını gerçekleştirecek olan Xiaomi, aynı zamanda Watch S1 akıllı saatinin de tanıtımını yapacak olup, tanıtım etkinliği 28 Aralık günü Türkiye Saati ile 14.30’da başlayacak. Bu bağlamda oldukça kısa bir süre sonra tanıtılmış olacak.

Xiamoi Watch S1 akıllı saatinin özelliklerini adeta sır gibi saklayan Xiaomi, buna dair kayda değer verilerin ortaya çıkmasını şu ana kadar başarılı bir şekilde engelledi. Yani Watch S1 modeline ilişkin teknik ayrıntıları öğrenebilmek için 28 Aralık gününü beklememiz gerekiyor. Öte yandan Xiaomi 12 modelinin özellikleri ise belli olmuş durumda.
Xiaomi 12 yonga seti olarak Snapdragon 8 Gen 1 kullanıyor. Adreno 730 grafik biriminden yararlanan cihazda Sony IMX766 sensörü bulunan 50 MP ana kamera yer almakta olup bu kameraya 13 MP f/2.4 diyafram açıklığında ultra geniş açılı kamera ve telefoto lens eşlik ediyor. Xiaomi 12 Pro modelinde Sony IMX707 sensöre yer verilmekte ve cihaz dörtlü kamera dizilimi kullanmakta. Xiaomi 12 modeline ek olarak derinlik algılayıcı sensörü de bulunacak.

Xiaomi 12 cihazının 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olan versiyonunun 3.699 Yuan yani yaklaşık 580 Dolardan satışa çıkarılması bekleniyor. Aynı zamanda 8 GB RAM – 256 GB depolama alanı ve 12 GB RAM – 256 GB depolama alanına sahip sürümleri de olacak. Fiyatlar buna göre değişkenlik gösterecek.

(Visited 25 times, 1 visits today)