Sevilen video oyunlarından Prey, Epic Games üzerinde kısa süreliğine tamamen ücretsiz oldu. Böylece oyuncular için önemli bir fırsat sunulmuş oldu.

Video oyun platformlarında yapılan büyük çaplı indirimleri ve ücretsiz oyun kampanyalarını sizlere iletmeye devam ediyoruz. Bu sefer de Epic Games üzerinde yeni bir fırsat ortaya çıktı. Epic Games Store , sevilen oyunlardan Prey’i ücretsiz olarak sunmaya başladı. Kampanya akşama kadar devam edecek olup, kampanya kapsamında normal fiyatı 200 TL olan Prey oyununu para vermeden , ömür boyu sizin olacak şekilde alabilirsiniz. Bunun için Epic Games hesabınızın olması yeterli olup, Epic Games üzerinden mağaza bölümüne girip oradan da Prey posterine tıklayın. Sonrasında açılan menüde Sipariş Ver seçeneğine tıklayarak oyunu alabilirsiniz. Sipariş Ver seçeneğine tıkladığınız zaman oyun kütüphanenize eklenecektir. Bu aşamadan sonra da istediğiniz zaman indirerek oynayabilirsiniz.

Arkane Studios tarafından geliştirilen Prey bilim kurgu ve gerilim türünden bir oyun olup uzaylılarla savaşı konu ediniyor. Oyun 2032 yılında geçiyor. Talos l isimli bir uzay istasyonunda uyanıyorsunuz ve önemli bir deney için denek konumundasınız. Tam o sırada uzaylılar uzay istasyonuna saldırıyor ve büyük bir katliam yapmaya başlıyorlar ve sizin peşinize de düşüyorlar. Bu nedenle uzay istasyonunda hayatta kalabilmek için onlarla savaşmanız gerekiyor. Bunun için de etrafta bulmuş olduğunuz çeşitli cephane ve silahları edinerek karşı koymaya, yeri geldiğinde de kaçmaya çalışıyorsunuz. Bu nedenle gerilim ve aksiyon dolu bir oyun isteyenler için önerilebilecek olan Prey oyununun sistem gereksinimlerini de hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Prey Sistem Gereksinimleri:

• İşlemci: Intel i5-2400 veya AMD FX-832
• RAM: 8 GB
• Grafik Kartı: GTX 660 2GB veya AMD Radeon 7850 2GB
• Depolama: 20 GB boş alan
• İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)

(Visited 21 times, 1 visits today)