Yemeksepeti’nin alt servislerinden biri olan Banabi’nin ismi değiştirildi. Yeni isim Yemeksepeti Market oldu.

Günümüzde internetten alışveriş son derece yaygın bir durumda ve hatta artık market ürünleri bile internet üzerinden sipariş edilerek evlere teslim edilir hale geldi. Bu hizmetler sayesinde bir kullanıcı markete gitmesine gerek kalmadan market ürünlerine sahip olabiliyor. Bunun için cuzzi fark ödemek dışında bir şey yapmaları gerekmiyor ve hatta bazen çeşitli indirimler sayesinde internet üzerinden market alışveriş yapmak daha avantajlı hale geliyor.

İnternet üzerinden market ürünü siparişi alarak bunun dağıtımını yapan en popüler kuruluşlardan birisi Yemeksepeti olup, Yemeksepeti bu hizmeti Yemeksepeti Banabi platformu içerisinden gerçekleştiriyor. Gelen son bilgiler ise platformun isim yönünde bazı değişiklikler yapacağına ilişkin. Gelen bilgilere göre Yemeksepeti Banabi’nin ismi değiştiriliyor. Yeni ismin Yemeksepeti Market olduğu bilgisine ulaşıldı.

Yemeksepeti Banabi, ilk olarak Nisan 2019’da faaliyet göstermeye başlamıştı ve artık yeni ismi ve logosuyla yoluna devem edecek. Yemeksepeti Market ismiyle sipariş verilebilecek olan platformda kullanıcılar  için şu sıralar pek çok avantajlı indirim de sunuluyor. Özellikle abur cubur olarak tabir ettiğimiz atıştırmalıklara ve gazlı, gazsız içeceklere yönelik olarak üç al iki öde gibi kampanyalar bulunuyor ve bunlar kapsamında fiziksel marketlerden daha uygun fiyata içecek ve atıştırmalık satın almak mümkün oluyor. Ancak platform üzerindeki bazı fiyatların gerçekten  şişirilmiş olduğunu da ifade etmemiz gerekiyor. Platformu kullanırken bir ürünün fiyat araştırmasını yapıp o şekilde satın almanız daha isabetli olacaktır.

Bu arada Yemeksepeti’nin uyguladığı isim değişikliğiyle beraber ürün gamında da genişlemeye gideceğini belirtelim. Özellikle kırmızı, beyaz et, meyve ve sebze de Yemeksepeti Market içerisinde yer alacak. İsim değişikliği, Yemeksepeti internet sitesinden bu günden itibaren görülebilmekte olup 11 Mayıs günü Android, 15 Mayıs günü de iOS’ta aktif olacak.

(Visited 12 times, 1 visits today)