Amazfit Band serisi için yeni bir ürün kendisini gösterdi. Amazfit Band 7 isimli akıllı bileklik modelinin tanıtımı resmi olarak gerçekleştirildi. İşte habere ilişkin detaylar…

Giyilebilir cihaz kategorisine olan ilgi günden güne artmakta olup, Amazfit markasının Band 7 isimli ürünü de bu bağlamda hizmet sunuyor. Band 7 isimli akıllı bileklik modelinin tanıtımı resmi olarak gerçekleştirildi. Bir süredir beklenen akıllı bileklik ile ilgili detaylar böylece ortaya çıkmış oldu.

Amazfit Band 7 akıllı bilekliğinin tanıtımıyla beraber sahip olduğu teknik özellikler de detaylandı. Buna göre akıllı bilekliğin sahip olduğu özelliklere değinebiliriz:

Amazfit Band 7 Özellikleri

Cihazda 198 x 368 piksel çözünürlüğe sahip olan AMOLED yapısı bulunan 1.47 inç büyüklüğünde ekran yer almaktadır .Yoğun kullanımda 12 güne kadar dayanabilecek şekilde tasarlanan Amazfit Band 7 isimli akıllı bileklik modeli, normal kullanımda ise 18 güne kadar dayanıklılık gösterebilmektedir. Pil ömrü tasarruf modu aktif hale getirildiğinde 28 güne kadar çıkabilmektedir. Cihazda kullanılan batarya 232 mAh kapasitesine sahiptir.

ZeppOS üzerinde çalışan Amazfit 7 isimli akıllı bileklik modeli, sağlık / fitness takibi, Alexa sesli asistan gibi fonksiyonlara sahiptir. Akıllı bilekliğin 50’nin üzerinde saat arayüzü bulunmakta olup bunların 8’i düzenlenebilmektedir. Kullanıcılar kendi fotoğraflarını da saat arayüzü olarak kullanabilmektedir. Akıllı bilekliğin 50 metreye kadar suya dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. GPS takibi özelliği ise bulunmamaktadır ve bu bir eksiklik olarak göze batabilir. Ürünü satın alacak olan kullanıcıların GPS takibi özelliğinin bulunmamasını dikkate alması gerekiyor. Akıllı bilekliğin 120 adet spor modu bulunmaktadır. 28 Gram ağırlığa sahiptir.

Fiyatı ne kadar?

Amazfit Band 7 isimli akıllı bilekliğin fiyatı 49.99 Dolar olarak belirlenmiştir. Amazfit resmi internet sitesi üzerinden siparişe açılan ürünün nasıl bir satış performansı sergileyeceği hususu merak edilmektedir. Habere dair görüşlerinizi hemen alt kısımda yer almakta olan yorum bölümünden yazabilirsiniz.

(Visited 10 times, 1 visits today)