Steam güncel en çok satan oyunlar listesine yönelik olarak paylaşımda bulundu ve özellikle bazı oyunlar dikkatlerden kaçmadı. İşte Steam üzerinde en fazla satan oyunlar listesi…

PC oyuncularının adeta göz bebeği konumunda olan Steam platformu çok yaygın bir şekilde kullanılmaya devam etmekte olup, Steam üzerinde belirli zaman aralıklarıyla en çok satan oyunlara yönelik olarak açıklamada bulunuluyor ve yine bu doğrultuda bir açıklama yapılmış durumda.

Steam en çok satan, indirime giren ve zamlanan oyunlara yer verirken, indirimler sebebiyle pek çok yapım adeta tekrar popüler bir hale geldi. Özellikle fiyatı normal koşullarda oldukça pahalı olan ancak uygulanan indirimler neticesinde bir hayli uygun hale gelen pek çok oyun listede yer aldı. Lafı daha fazla uzatmadan listenin detaylarına değinelim.

Lider CS GO!

Steam’in adeta göz bebeği konumunda olan yılların eskitemediği video oyunu Counter Strike : Global Offensive, Steam üzerinde en fazla satan oyunlar listesinde ilk sırada yer almayı başardı. Üstelik bunu oynaması ücretsiz bir oyun olarak yapan CS GO, uzun yıllar geçmesine rağmen hala çok popüler bir durumda ve oyuncular tarafından yaygın olarak oynanıyor.

İkinci sırada yer almakta olan oyun ise Hogwarts Legacy olup söz konusu oyun uzun zamandır bekleniyordu ve bu hafta çıkışını gerçekleştirmişti. Bu yüzden listede ikinci sırada yer almayı başardı. Atomic Herat oyunu da ön sipariş fiyatı olan 699,00 TL ile geldi ve oyuncular tarafından yoğun ilgi gösterilerek üçüncü sırada yer aldı. Dördüncü sırada büyük bir indirim alan Call of Duty®: Modern Warfare® II video oyunu yer alırken, oynaması ücretsiz olan Apex Legends popüler video oyunu ise beşinci sırada yer buldu.

İşte en çok satan Steam oyunları listesi:

  1. Counter-Strike: Global Offensive Oynaması Ücretsiz
  2. Hogwarts Legacy 699,00 TL
  3. Atomic Heart Ön Sipariş 699,00 TL
  4. Call of Duty®: Modern Warfare® II -1.099,00 TL
  5. Apex Legends™ Oynaması Ücretsiz
(Visited 4 times, 1 visits today)