Heyecanla beklenen video oyunlarından Dead Island 2, fiyatı ile oyuncuların yüzünü güldürmüş durumda çünkü oyun piyasaya göre biraz daha makul fiyatlardan satışa çıkarıldı. Yapım üç farklı versiyon halinde oyuncuların karşısına çıktı. İşte habere ilişkin detaylar…

Gamescom 2022 etkinliği oyun dünyası için önemli gelişmeleri beraberinde getirmekte olup, Gamescom 2022 etkinliğinde heyecan verici pek çok oyun ortaya çıktı.
Dead Island 2 Türkiye fiyatının ne olacağı da büyük merak konusu idi. Her ne kadar PC platformunda Epic Games Store için özel olarak çıkacak olması nedeniyle Steam’i daha çok seven oyuncuların büyük tepkisini çekmiş olsada günümüzde Steam’de oyunlara sıklıkla zam geldiğini göz önünde bulundurursak aslında Dead Island 2video oyununun oldukça cazip bir fiyattan Türkiye’de ön siparişe sunulmuş olduğunu söyleyebiliriz.

Dead Island 2 Türkiye fiyatının ne olacağı merak edilmekteydi ve oyunun standart versiyonu 429 TL fiyat etiketiyle pazardaki yerini almış durumda. Epic Games Store sayfası üzerinden satışa sunulan oyunun standart sürümü bulunduğu gibi aynı zamanda Deluxe ve Gold sürümleri de bulunuyor. Hepsinin de kendine özgü bazı ayrıcalıkları vardır. Ön sipariş veren oyuncular bazı özel bonus içerikleri hediye olarak da alabiliyor.

Dead Island 2’nin liste halinde fiyatları :

  • Dead Island 2 Standart Edition – 429,00 TL
  • Dead Island 2 Deluxe Edition – 465,00 TL
  • Dead Island 2 Gold Edition – 569,00 TL

Gold Edition paketi en kapsamlı paket olup oyunun kendisini ve ek içerikleri barındıracak ancak standart sürümle arasında ciddi bir fiyat farkının da olduğu aşikar. Günümüzde oyun fiyatlarının epey arttığı göz önüne alındığında Dead Island 2’nin yeni bir oyun için uygun fiyat etiketleriyle geldiğini söyleyebiliriz. Bu durumun satış başarısı olarak geri dönmesi deb ekleniyor ancak elbette bunda oyunun yeterince beğenilmesi kilit rol oynayacaktır.

(Visited 4 times, 1 visits today)