Şubat ayına ilişkin olarak en çok indirilen PlayStation oyunları listesine dair güncelleme uygulandı ve en fazla indirilen PlayStation oyunlarının hangileri olduğu belirlendi. İşte habere dair tüm detaylar…

Oyun dünyasında önemli şirketlerden biri olan Sony, meşhur PlayStation konsolunun sahibi ve düzenli olarak en çok indirilen PlayStation oyunlarına yönelik olarak liste paylaşılıyor. En çok indirilen PlayStation oyunları listesi güncellenmiş durumda.

Listede popüler PS4, PS5 ve PS VR oyunlarına yer verilirken, buna göre Avrupa’da geride bırakmış olduğumuz Şubat ayı içerisinde en fazla indirilen video oyununun 10 Şubat 2023 tarihinde piyasaya sürülmüş olmasına rağmen Hogwarts Legacy  isimli video oyunu olduğu tespit edildi.

En fazla indirilen PlayStation oyunlarında ikinci ve üçüncü sırada ise GTA V ve NBA 2K23 video oyunları yer almakta olup, bu bağlamda oyuncuların spor oyunlarına ve meşhur GTA serisinin son video oyununa olan yoğun ilgisinin devam ettiğini söyleyebiliriz. Özellikle 10 yıllık olan GTA V oyununa olan ilgi dikkat çekici.

En çok indirilen PlayStation oyunları listesi:

1- Hogwarts Legacy
2- Grand Theft Auto V
3- Football Manager 2023
4- FIFA 23
5- Call of Duty: Modern Warfare II
6- NBA 2K23
7- The Last of Us Part I
8- GRAN TURISMO 7
9- Atomic Heart
10- It Takes Two

En çok indirilen PS4 oyunları listesi:

1- The Last of Us Part II
2- Minecraft
3- The Forest
4- FIFA 23
5- Red Dead Redemption 2
6- Grand Theft Auto V
7- The Last of Us Remastered
8- NBA 2K23
9- Mafia II Remaster
10- Call of Duty: Modern Warfare II

Avrupa’da en çok indirilen PS4 oyununun The Last of Us Part II olması dikkat çekerken, ikinci sırada Minecraft, üçüncü sırada ise The Forest video oyunu yer alıyor. Spor oyunlarından FIFA 23 ise dördüncü sırada yer bulabiliyor.

(Visited 4 times, 1 visits today)