Sony’nin PlayStation Plus platformunun Temmuz ayı ücretsiz oyunlarının hangileri olduğu belirlenmiş durumda. İşte ücretsiz hale gelen video oyunları…

Günümüzde oyun konsollarında abonelik servisleri sunulmakta olup söz konusu servislere abone olunduğu zaman oyunlara daha avantajlı fiyatlarla veya ücretsiz olarak erişmek mümkün olabiliyor. PlayStation Plus Temmuz ayı ücretsiz oyunları da bu bağlamda yayımlanmış durumda.

Gelen bilgilere göre PlayStation Plus üzerinde Temmuz ayında toplam değeri 917 TL olan üç video oyunu ücretsiz olarak dağıtılacak. Söz konusu video oyunlarının Arcadegeddon: ( 189 TL ) , The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan: ( 259 TL ) ve Crash Bandicoot 4: It’s About Time: ( 469 TL ) olduğu belirlendi. Bu oyunlar arasında en pahalı oyunun ise Crash olduğunu söyleyebiliriz. Üç oyunun değerini topladığınızda ise neredeyse 1000 TL’ye yakın bir tutar yapması da ayrıca dikkat çekici bir husus.

PlayStation Plus abonelerine sunulacak oyunlardan Crash Bandicoot ‘un popüler video oyunu serilerinden biri olduğu bilinmekte olup, Crash oyunlarının PlayStation tarihinin en eğlenceli oyunlarından olduğu bilinmektedir. Özellikle eski PlayStation oyuncularının göz bebeği konumunda olan Crash oyunlarına Temmuz ayında ücretsiz olarak erişebilecek olmak oldukça iyi ancak oyunun sadece PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olduğunun da altını çizmek gerekiyor. PlayStation Plus aboneliğine sahip olmak için de aylık belli bir ücret ödemek gerekiyor.

Ücretsiz olarak sunulan oyunlardan birinin PlayStation 4 için, diğer iki oyunun ise hem PS4 hem de PS5 için uyumluluğu bulunuyor. Bu arada ücretsiz olarak sunulan oyunlardan Arcadegeddon’un da temelinde eğlenceli bir nişancı oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Kasabada kalan son atari salonunun sahibinin geliştirdiği bir oyunu kurtarma uğraşı veriyorsunuz. The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan video oyunu ise korku ve gerilim türünden hoşlanan oyuncuları tatmin edebilecek bir yapım.

(Visited 6 times, 1 visits today)