Bu yazımızda en iyi tuşlu telefon modellerinin neler olduğu konusunda bilgilere yer veriyoruz. İşte detaylar…

Cep telefonu sektörü günümüzde oldukça gelişmiş durumda ve sürekli olarak yeni ürünler piyasaya sürülüyor. Eskiden tuşlu telefonlar yaygın olarak kullanılıyordu ancak akıllı telefonların çıkmasıyla beraber tuşlu telefonlar da artık çok az kişi tarafından kullanılıyor. Eğer akıllı telefonlardan sıkıldıysanız, biraz nostalji yaşamak, biraz da daha uzun süre kullanım deneyimi sunabilen basit bir telefon arıyorsanız tuşlu telefonları değerlendirebilirsiniz. Peki günümüzde satın alabileceğiniz en iyi tuşlu telefon modelleri hangileridir?

Xiaomi Qin 1s

Çift hat desteğine sahip olması, 3G desteğinin bulunması, 2.8 inç büyüklüğünde ekran boyutunun olması gibi özellikleriyle öne çıkmakta olan Qin 1s tuşlu telefonunda 4.2 Bluetooth desteği de mevcuttur.

Nokia 8110 4G

4 GB hafıza bulunan ürün 32 GB’a kadar microSD kart yuvası desteklemektedir. Ekranı 2.4 inç büyüklüğündedir. 7 saate kadar konuşma süresi sunan bataryası vardır. Buletooth 4.1 destekleyen üründe 2 MP arka kamera yer almaktadır ve LED flaş desteği vardır. Bataryası 1500 mAh olan tuşlu telefon, tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alıyor.

Nokia 230

Sahip olduğu fonksiyonlar ile en çok tercih edilen tuşlu telefonlardan biridir. 2.8 inç büyüklüğünde ekran boyutu bulunan telefonda 2 MP arka kamera yer almakta olup flaş desteklemektedir. Opera Mini tarayıcısına sahip olan üründe 2 MP çözünürlüğünde bir de ön kamera vardır. 1200 mAh bataryası olan telefon 16 MB RAM kullanır.

LG G370

3G desteğine sahip olan cep telefonunda Wi-Fi özelliği ve internet özelliği bulunmaktadır. Kamerası flaş destekli olan telefon tercih edilebilen modeller arasında yer almaktadır.

Nokia C3

Telefonun ekranı 2.4 inç büyüklüğündedir. 2G desteği bulunmaktadır ve bu konuda biraz eskidir. 7 saat kadar konuşma süresi sunan modelde microSD kart desteği yer alır. Tek kamera yer alan cihazda 2 MP arka kamera bulunmaktadır.

(Visited 12 times, 1 visits today)