HMD Global markası çatısı altında sunulan C21 Plus akıllı telefonu sahip olduğu fiyat ile dikkatleri üzerine çekiyor. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Akıllı telefon alanında her ne kadar en rekabetçi markalardan biri olmasada önemli bir kitleye sahip olan Nokia markası çalışmalarına tam gaz devam etmekte.
Nokia markasının akıllı telefon alanında bir süredir üzerinde çalıştığı C21 Plus modeli, tanıtılan yeni uygun fiyatlı telefon modellerinden biri. C21 ile birlikte tanıtımı gerçekleştirilmiş olan akıllı telefon piyasaya sürülmüş durumda ve uygun fiyattan raflardaki yerini almış vaziyette.

C21 Plus teknik özellikleri

Akıllı telefonda yonga seti olarak Unisoc’un SC9863A isimli sekiz çekirdekli bir yonga setine yer verilmektedir. Grafik birimi olarak ise PowerVR GE8322 GPU’ya yer verilmekte olan akıllı telefon modeli 3GB/4GB RAM ve 32GB/64GB dahili depolama alanı seçenekleri sunmaktadır. Bu bağlamda kullanıcılara ihtiyaçlarına uygun olan seçeneği seçebilme imkanını sunmaktadır.

Telefon işletim sistemi olarak Android 11 Go kullanmakta olup, uzun bir süre yazılımsal olarak destek sunulan akıllı telefonda ekran özelliklerine baktığımız zaman ise cihazda 6.5 inç büyüklüğünde ekrana yer verildiğini, giriş seviyesine uygun bir görüntü deneyimi sunmakta olduğunu belirtebiliriz. Cihazın ekran boyutu bakımından da standart bir deneyim sunduğu ortadadır.

Telefonun arka bölümünde 13 Megapiksellik birincil kamera yer almakta olup ona 2 MP derinlik kamerası eşlik etmektedir. Cihazın ön yüzünde ise 5 Megapiksellik selfie lensi yer almaktadır. Ürün gri, mavi renk seçenekleriyle kendisini göstermekte olup fiyatı 129 Dolar olarak belirlenmiştir. Cihaz Nokia resmi internet sitesi üzerinden satın alınabilmektedir. Ürün şu an raflarda yerini almakta olup kullanıcılar sipariş verdiklerinde kısa sürede ellerine ulaşmaktadır. Habere ilişkin görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden  yazabilirsiniz.

(Visited 7 times, 1 visits today)