Popüler video oyunlarından Euro Truck Simulator 2, büyük bir indirim aldı. Fiyatı 39,00 TL olan oyun, %75 indirime girerek 9,75 TL’ye indi. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Euro Truck Simulator serisinin en sevilen video oyunu olan Euro Truck Simulator 2’nin fiyatı son zamlardan sonra biraz yükselmişti. Ancak neyse ki oyuna zaman zaman büyük çaplı indirimler uygulanabilmekte. Özellikle Steam bu hususta dikkat çekmekte olup, ünlü platform oyun için hatırı sayılır bir indirim sundu.

Euro Truck Simulator 2, Steam üzerinde PC oyuncuları için 39,00 TL fiyat etiketiyle satılmaktayken %75 oranında kayda değer bir indirim aldı ve böylece oyunun yeni fiyatı yalnızca 9,75 TL oldu. Bu bağlamda oyuncular Euro Truck Simulator 2 video oyununa son derece cuzzi bir ücret ödeyerek sahip olabiliyor. Uygulanan indirim 4 Nisan akşamına kadar geçerli olacak.

Oyunu 9,75 TL’den Steam üzerinden oynayabilmek için bir Steam hesabınızın olması gerekiyor. Ücretsiz olarak açılabilen Steam hesabınızı oluşturmak için ilk olarak Steam uygulamasını indirip çalıştırın ve Kayıt Ol bölümünden sizden istenen bilgileri girerek uygulamaya kaydınızı yapın. Ardından giriş yapıp Mağazalar bölümüne girin ve arama kutucuna Euro Truck Simulator 2 yazın. Çıkan sonuca tıklayıp Euro Truck Simulator 2 sayfasına yönlenin. Sayfa içerisinde 9,75 TL fiyat etiketinin yanında yer almakta olan Sepete Ekle butonuna tıklayarak oyunu sepetinize dahil edebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Hakkında

Oyunda Polonya, Hollanda, Belçika, İtalya, Amerika ve daha pek çok ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir yer almakta olup, bu şehirleri direksiyonun başına geçerek kamyon ekibinin parçası olarak geziyorsunuz. Kendi kamyon filonuzu kurarak şirketinizi yönetebiliyor, aracınızı çeşitli aksesuarlardan yardım alarak özelleştirebiliyorsunuz. Ülkemizde de oldukça sevilen bir oyun olan Euro Truck Simulator 2, çıkışının üzerinden uzun zaman geçmiş olmasına rağmen hala popüler kalabilmeyi başarmış oyunlar arasındadır. Bunda oyunun arkasındaki geliştirici ekibin oyunu desteklemeye devam etmesinin payı çok büyüktür.

(Visited 9 times, 1 visits today)