2021 yılında kurulmuş olan dijital içerik platformu Exxen üzerinde abonelik ücretlerinde yoğun bir artış meydana geldi. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Dijital içerik platformlarının günümüzde yaygın olarak tercih edildiği bilinmekte olup, Exxen platformu ise 2021 yılında Acun Ilıcalı tarafından kuruldu. İçerisinde Leyla ile Mecnun, Konuşanlar v.b. pek çok içerik bulundurmakta olan Exxen platformunun kurulduğu zamandan bu zamana kadar pek çok abonelik topladığı biliniyor. Ancak platforma sıklıkla zamlar uygulandığı da gözlerden kaçmıyor.

Yeni yıla girilmesiyle beraber Exxen abonelik ücretlerinde bir artış meydana geldi. Exxen, abonelerine 5 Ocak sabahı göndermiş olduğu mail ile zam miktarlarını yayınladı ve böylece Exxen yeni abonelik ücretleri belli oldu.

Exxen tarafından abonelere gönderilen maile göre, en düşük Exxen abonelik ücreti reklamlı yıllık paket olup, yıllık paketin fiyatı 502,80 TL olarak belirlendi. Reklamsız olarak yıllık abonelik ücreti ise 702 TL olarak duyuruldu. Yani reklamlı olan paket ayda 41,90 TL’ye, reklamsız olan paket ise ayda 58,50 TL’ye denk geliyor.

Reklamlı aylık paket abonelik ücreti yıllık olarak satın alınmadığında ise aylık bazda 49,90 TL ödenerek alınabiliyor. Reklamsız olan aylık paket ücreti ise 69,90 TL olarak belirlendi.

Exxen aynı zamanda Exxenspor paketine de zam uyguladı. Bu bağlamda Exxenspor paketini kullanmak isteyen kullanıcıların yıllık abonelik ücreti olarak 1.234,80 TL ödemesi gerekmekte olup, bu ücretin reklamlı model için geçerli olduğunu belirtelim. Reklamsız yıllık abonelik ücreti ise 1.434,00 TL olarak belirlendi. Bu rakamlar aylık bazda reklamlı model için 102,90 TL’ye, reklamsız model için ise 119,90 TL’ye denk gelmektedir. Eğer sadece aylık paket olarak almak isterseniz reklamlı spor paketi 119,50 TL, reklamsız spor paketi ise 149,90 TL’den alınabilmektedir.

Haberle ilgili olarak görüşlerinizi hemen aşağıda yer almakta olan yorum kısmından iletebilirsiniz.

(Visited 5 times, 1 visits today)