FIFA 22 video oyunu için Steam platformu üzerinde son derece cazip bir indirim sunuldu. Oyun için uygulanan %84 oranındaki büyük indirimle beraber oyunun yeni fiyatı gayet makul bir seviyede.

Son zamanlarda enflasyonun da etkisiyle oyun fiyatlarında da epey artış yaşandı. Bu durumda artık eskiden daha ucuz olan video oyunlarının ciddi oranda pahalandığını görebiliyoruz. FIFA 22 oyununun da normal fiyatı 599,99 TL’ye yükselmişti ve bu nedenle sevilen futbol oyununu almak herkese nasip olmuyordu. Yüksek fiyatı sebebiyle oyuncuların almadan önce iki kez düşündüğü FIFA 22 için şimdi Steam üzerinde hatırı sayılır büyük bir indirim uygulanmış durumda.

Fiyatı 100 TL’nin altına indi!

Normal fiyatı 599,99 TL olan FIFA 22 için %84 oranında devasa bir indirim uygulandı. Böylece video oyununun yeni fiyatı 95,99 TL oldu. Uygulanan indirim fırsatı 18 Ağustos akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup oyuncular ilgili tarihe kadar oyunu uygun bir fiyattan satın almaya devam edebilecek.

FIFA 22 – Ultimate Launch Edition Sürümünde de İndirim Var

Yalın sürümde indirim olmasının yanında FIFA 22 – Ultimate Launch Edition sürümünde de indirim bulunuyor ancak ana oyun indirimine nazaran daha cüzzi bir indirim olduğunu belirtmek gerekiyor. Normal fiyatı 799,99 TL olan FIFA 22 – Ultimate Launch Edition için uygulanan %30 indirimle beraber oyunun yeni fiyatı 559,99 TL olmuş durumda. Ancak sadece ana oyunun içerikleri sizin için yeterli ise, rekabetçi ve online moda ilgi duymuyor iseniz yalın oyunu almanız daha isabetli olacaktır.

FIFA 22 Hakkında

Futbol oyunu serilerinin en iyisi olarak bilinen FIFA’nın 22 sürümü, FIFA 21 oyununa nazaran pek çok yenilik ortaya koymasıyla dikkat çekmişti. Hali hazırda en güncel FIFA oyunu olan FIFA 22 içerisinde çok sayıda yeni özellik ve daha gelişmiş grafikler yer alıyor. Oyun içerisinde dilerseniz tekli oyuncu modlarını kullanarak örneğin kariyer yapabiliyorsunuz. Dilerseniz de çoklu oyuncu modlarını kullanarak diğer oyuncularla birlikte eğlenebiliyorsunuz.

(Visited 10 times, 1 visits today)