Sevilen futbol oyunlarından FIFA 23 büyük bir indirim aldı. %40 oranında fiyat indirimine gidilen oyun bu sayede oldukça cazip bir hale geldi. İşte habere dair detaylar…

Video oyunu dünyasında yaşanan önemli indirim haberlerini sıklıkla sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu sefer de popüler futbol oyunlarından olan FIFA 23 için uygulanan büyük indirimden bahsedeceğiz. Steam üzerindeki normal fiyatı 699,99 TL yani düz olarak 700 TL olan FIFA 23 video oyunu %40 oranında indirim aldı. Uygulanan indirim sayesinde oyunun yeni fiyatı 419,99 TL oldu.  Böylece oyunun fiyatında önemli seviyede indirim meydana gelmiş oldu. Her ne kadar indirimli fiyatı da aslında yüksek gibi gözüküyor olsada enflasyon nedeniyle ve Steam sabit kurunun 10 TL’ye çıkarılmış olması nedeniyle fiyatların bu şekilde arttığını ve ilerleyen süreçte daha da artabileceğini belirtmek gerekiyor. Yine de dilerseniz oyunu daha uygun bir fiyattan satın alabilmek adına yılbaşı indirimlerini de bekleyebilirsiniz elbette ancak o zamana kadar fiyatlarda bir değişiklik olup olmayacağını kestirmek güç gözüküyor.

FIFA 23 Hakkında

HyperMotion 2 teknolojisini kullanmakta olan video oyunu özellikle lisans konusunda adeta şölen sunuyor. Hem turnuvaların hem futbol kulüplerinin lisanslarını elinde bulunduran EA, böylece son derece gerçekçi bir futbol deneyiminin ortaya çıkarılmasına katkı sağlıyor. Güncellemelerle oyuna eklenmekte olan FIFA World Cup takımları da yarı bir keyif katmakta olup, oyun içerisinde toplam 19.000’in üzerinde oyuncu, 700’ün üzerinde taktım, 100′ stadyum ve onlarca lig yer alıyor. Dilediğiniz takımı ve oyunu seçerek oynama gibi bir imkanınız bulunmuş oluyor.

Oynanış konusunda önceki oyunun üzerine yeni şeyler katmayı başaran FIFA 23 oyununda dilerseniz kariyer mod oynayarak oyuncu veya teknik direktör kariyeri yapabilir, dilerseniz sokak futbolu veya online diğer modları tercih edebilir, dilerseniz de tek başınıza antrenman ve maç keyfi yaşayabilirsiniz.

(Visited 28 times, 1 visits today)