Günümüzün en sevilen futbol oyunlarından FIFA, yılbaşı vesilesiyle oyunculara güzel bir fırsat sundu. FIFA 22 oyunu büyük bir indirim aldı. Oyuncular kısa süreliğine %60 indirimli olarak satın alabiliyor.

Zaman zaman video oyunlarına büyük çaplı indirimlerin uygulandığına şahit oluyoruz. Özellikle de yılbaşı dönemlerinde oyunlarda hatırı sayılır indirimler oluyor. Bu sefer de dünyanın en popüler futbol oyunu olan FIFA serisi için çıkan son video oyunu FIFA 22 büyük bir indirim aldı. Normal fiyatı 419,00 TL olan FIFA 22 için Steam platformu üzerinde %60 oranında indirim gerçekleştirildi. Böylece oyunun yeni fiyatı 167,99 TL oldu. FIFA serisinin oyunlarının fiyatlarının özellikle ilk çıktığı dönemlerde 250 TL’nin altına düşmediği ve ülkemizdeki enflasyon göz önüne alındığında bu oyunu 167,99 TL’den alabilmek güzel bir fırsat olarak nitelendirilebilir.

Gerçekleştirilen kampanya 5 Ocak akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, dileyen oyuncular FIFA 22 Ultimate Launch Edition sürümünü de avantajlı fiyattan satın alabilir. Söz konusu sürüm paketi Steam üzerinde %50 indirimli bir şekilde 279,99 TL’den satılıyor. Uygulanan fırsattan yararlanabilmek için Steam hesabına sahip olmak gerekmekte olup Steam hesabı ücretsiz olarak kısa sürede açılabiliyor.

FIFA 22 oyununun içerisinde hem teknik direktör hem de oyuncu olarak oynayabileceğiniz kariyer mod bulunuyor. Bu kapsamda kendi kulübünüzü oluşturabiliyor veya var olan kulüplerde oynayabiliyorsunuz. Aynı zamanda volta football modu bulunmakta olup bu mod sokak futbolunu ön plana çıkarıyor. Sokak futbolu sahalarında tek başınıza veya arkadaşlarınızla takım halinde oynayabiliyorsunuz. Aynı zamanda Ultimate Team modu bulunan oyunda binlerce oyuncuyla bir araya gelerek kadro kurabilir, özel formalar, armalar tasarlayabilirsiniz.

FIFA 22 oyununda futbol dünyasının ikonik turnuvaları olan UEFA Europa League, UEFA Champions League turnuva lisansları bulunduğundan bu turnuvalara ait amblemler , müzikler ve elbette eşleşmeler oyuncularla buluşuyor. Özellikle kariyer modda oldukça eğlenceli zaman geçirmenizi sağlıyor.

(Visited 30 times, 1 visits today)