Yeni yazımızda Fitness Boxing 2 Rhythm & Exercise video oyununu sizler için masaya yatırıyoruz. İşte Fitness Boxing 2 Rhythm & Exercise incelememiz…

Evden spor yapmanıza imkan tanımakta olan bir oyun olan Fitness Boxing 2 Rhythm & Exercise, boks kategorisindeki bir oyun olup, içerisinde antrenmanlar da bulunmaktadır.

Oyuna girdiğinizde ilk olarak eğitim modunu oynuyorsunuz. Böylece oyuna ilişkin olarak bilmeniz gereken püf noktaları öğrenmiş oluyorsunuz. Ardından kilo, yaş, boy gibi bilgileri giriyorsunuz. Sonrasında bir ana menü gelmekte olup ana menüde de günlük çalışma, serbest çalışma v.b. seçenekler yer alıyor. Hafif , normal ve ağır seçenekleri arasından kendinize göre tercih yaparak devam ediyorsunuz.

Karakterinizi özelleştirebileceğiniz oyunda karakterinizin kıyafetini, ten rengini, göz rengini v.b. unsurları oluşturabiliyorsunuz. Fakat her özellik en baştan açık olmamakta olup, açmak için oyunu oynamanız ve başarılar elde etmeniz gerekiyor. Bunun için de oyunda vakit geçirmeli, başarımları açmalısınız. Böylece oyun size daha fazla özelleştirme imkanı tanıyacaktır.

Nintendo Switch konsolu üzerinde keyifli bir deneyim yaşatabilecek olan Fitness Boxing 2 Rhythm & Exercise özellikle evden egzersiz yapmak isteyen kilolu kimselerin favorisi olabilecek bir oyun. Şarkı ve antrenör eşliğinde boks yapmanıza da imkan tanıyor. Ancak bazen algılama konusunda sorunlar oluşabiliyor. Örneğin yumruğu atıyorsunuz ancak oyun bu yumruğu görmezden gelebiliyor. Muhtemelen kolla ve bağlantı ile alakalı bazı sorunlar oluyor. Bunun zaman içerisinde düzeltilebileceği düşünülsede şu an problem sürüyor ancak bu durumun cihazdan cihaza değişkenlik gösterebileceğini de söyleyebiliriz.

Sonuç

Fitness Boxing 2 Rhythm & Exercise oyunu spor yapmak isteyen ve pek fırsatı olmayan, dışarı pek çıkamayan kişiler için denenebilecek olan egzersiz oyunlarından biridir. Fiyatı şu an 50 Dolar seviyesinde olan oyunun fiyatının bir tık pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

İnceleme Notumuz : 8.5 / 10

(Visited 6 times, 1 visits today)